Aukce XXXIV./2016
Zdeňka Vorlová-Vlčková
Kaktus
Id: 50705
olej/karton, rozměr 48,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole monogramem, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Václav Hejna
Pouliční scéna
Id: 51033
olej/plátno//karton, rozměr 32 x 37 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Bitva
Id: 53409
olej/plátno, rozměr 32 x 42 cm, rentoilováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 010 Kč
Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 19801
1) Zátiší s knihou, velikost tisku 14,5 x 10 cm; 2) Klečící postava, velikost tisku 13,5 x 12,5 cm, č. 10/10; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 19802
1) Koza na poli, velikost tisku 10 x 7,5 cm; 2) Kočka za stěnou, velikost tisku 14 x 9 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Pod děčínským zámkem
Id: 50414
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, v minulosti značně restaurováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Miloš Vrbata
Šlechtic
Id: 51030
olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Květinové zátiší
Id: 52702
olej/plátno, rozměr 63,5 x 45 cm, značeno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jiří Kayser
Akt
Id: 50503
tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 33 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 901 Kč
Božena Vohánková
Růžový keř
Id: 50004
olej/karton, rozměr 34 x 38 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč
Václav Pavlík
Květinové zátiší
Id: 51016
olej/karton, rozměr 35 x 89 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 750 Kč
Čtenářka
Id: 48906
olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 700 Kč
Emanuel Hosperger
Na pobřeží
Id: 50404
olej/karton, rozměr 25 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Pařížanka
Id: 53406
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 600 Kč
Zdeněk Sklenář
Květina
Id: 50201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč