Čas na serveru 19:56:03

Aukce XXXIV./2016

Zdeňka Vorlová-Vlčková - Kaktus

Zdeňka Vorlová-Vlčková
Kaktus

Id: 50705

olej/karton, rozměr 48,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole monogramem, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Václav Hejna - Pouliční scéna

Václav Hejna
Pouliční scéna

Id: 51033

olej/plátno//karton, rozměr 32 x 37 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

  Neznačeno - Bitva

Neznačeno
Bitva

Id: 53409

olej/plátno, rozměr 32 x 42 cm, rentoilováno, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

3 010

Detail

Bohuslav Reynek - Konvolut dvou kusů

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19801

1) Zátiší s knihou, velikost tisku 14,5 x 10 cm; 2) Klečící postava, velikost tisku 13,5 x 12,5 cm, č. 10/10; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19802

1) Koza na poli, velikost tisku 10 x 7,5 cm; 2) Kočka za stěnou, velikost tisku 14 x 9 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pod děčínským zámkem

Pod děčínským zámkem

Id: 50414

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, v minulosti značně restaurováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Miloš Vrbata - Šlechtic

Miloš Vrbata
Šlechtic

Id: 51030

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Květinové zátiší

Květinové zátiší

Id: 52702

olej/plátno, rozměr 63,5 x 45 cm, značeno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Kayser - Akt

Jiří Kayser
Akt

Id: 50503

tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 33 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 901

Detail

Božena Vohánková - Růžový keř

Božena Vohánková
Růžový keř

Id: 50004

olej/karton, rozměr 34 x 38 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Václav  Pavlík - Květinové zátiší

Václav Pavlík
Květinové zátiší

Id: 51016

olej/karton, rozměr 35 x 89 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 750

Detail

  Autor neurčen - Čtenářka

Čtenářka

Id: 48906

olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 700

Detail

Emanuel Hosperger - Na pobřeží

Emanuel Hosperger
Na pobřeží

Id: 50404

olej/karton, rozměr 25 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

  Autor neurčen - Pařížanka

Pařížanka

Id: 53406

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
900

2 600

Detail

Zdeněk Sklenář - Květina

Zdeněk Sklenář
Květina

Id: 50201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail