Čas na serveru 05:29:07

Aukce XXXIV./2016

František Horký - Jezero pod horami

František Horký
Jezero pod horami

Id: 51402

olej/karton, rozměr 51 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Přístav

Přístav

Id: 53503

olej/karton, rozměr 36 x 49 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Emanuel Hosperger - Skalisko

Emanuel Hosperger
Skalisko

Id: 50406

olej/sololit, rozměr 21 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 950

Detail

  Autor neurčen - Na cestě

Na cestě

Id: 50015

olej/plátno, rozměr 57 x 82 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, krakeláž malby, rámováno

Vyvolávací cena:
800

1 900

Detail

  Neznačeno - Sekáč

Neznačeno
Sekáč

Id: 48910

olej/karton, rozměr 30,5 x 22,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

1 700

Detail

Amalie Haussmann - Tajemný dům

Amalie Haussmann
Tajemný dům

Id: 52003

pastel/papír, rozměr 54 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Herbert König - Pohled na město

Herbert König
Pohled na město

Id: 52004

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, signováno a popsáno vpravo dole, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Králíčci

Vojtěch Hynek Popelka
Králíčci

Id: 50017

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, původní stav, rozklížený rám

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

Ota Janeček - Osobní korespondence s kresbou

Osobní korespondence s kresbou

Id: 52002

nesignováno, kresba/text/papír, velikost listu 17 x 19,5 cm, datováno 31. VII. 1983, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ota Janeček - Ležící akt

Ležící akt

Id: 40007

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 5. 4. 81, velikost listu 30 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Návrh plakátu

Neznačeno
Návrh plakátu

Id: 51001

koláž/tempera/karton, rozměr 84 x 57 cm, drobně poškozeno, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Psí kamarádi

Psí kamarádi

Id: 51020

olej/plátno, rozměr 75 x 59,5 cm, na zadní straně monogram TH, datace, protržené plátno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Anežka Medunová - Klívie

Anežka Medunová
Klívie

Id: 52202

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil  Kačírek - Jadran

Vlastimil Kačírek
Jadran

Id: 48202

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 401

Detail

Jan Slavíček - Chaloupka

Jan Slavíček
Chaloupka

Id: 48601

suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 401

Detail