Aukce XXXIV./2016
František Horký
Jezero pod horami
Id: 51402
olej/karton, rozměr 51 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Přístav
Id: 53503
olej/karton, rozměr 36 x 49 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
Emanuel Hosperger
Skalisko
Id: 50406
olej/sololit, rozměr 21 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 950 Kč
Na cestě
Id: 50015
olej/plátno, rozměr 57 x 82 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, krakeláž malby, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 900 Kč
Neznačeno
Sekáč
Id: 48910
olej/karton, rozměr 30,5 x 22,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 700 Kč
Amalie Haussmann
Tajemný dům
Id: 52003
pastel/papír, rozměr 54 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Herbert König
Pohled na město
Id: 52004
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, signováno a popsáno vpravo dole, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Králíčci
Id: 50017
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, původní stav, rozklížený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
Osobní korespondence s kresbou
Id: 52002
nesignováno, kresba/text/papír, velikost listu 17 x 19,5 cm, datováno 31. VII. 1983, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Ležící akt
Id: 40007
dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 5. 4. 81, velikost listu 30 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Návrh plakátu
Id: 51001
koláž/tempera/karton, rozměr 84 x 57 cm, drobně poškozeno, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Psí kamarádi
Id: 51020
olej/plátno, rozměr 75 x 59,5 cm, na zadní straně monogram TH, datace, protržené plátno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Anežka Medunová
Klívie
Id: 52202
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vlastimil Kačírek
Jadran
Id: 48202
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 401 Kč
Jan Slavíček
Chaloupka
Id: 48601
suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 401 Kč