Čas na serveru 00:43:38

Aukce XXXIV./2016

Adolf Born - U studny

U studny

Id: 51202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, zbytky lepidla v malbě

Vyvolávací cena:
11 000

48 600

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Serpan - K17

Jaroslav Serpan
K17

Id: 52501

Vyvolávací cena:
12 000

48 000

Detail

Josef Velčovský - Okno

Josef Velčovský
Okno

Id: 49603

malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Slavíček - Z Orlických hor

Jan Slavíček
Z Orlických hor

Id: 53404

olej/sololit, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole J. Slavíček, popis z Orl. hor, obraz odborně čištěn, velmi dekorativně adjustován, výborný stav, k obrazu je přiložena autorova osobní korespondence

Vyvolávací cena:
14 000

45 000

Detail

 Felix Saturni  Brissot de Warville  - Lesní zátiší

Felix Saturni Brissot de Warville
Lesní zátiší

Id: 51201

olej/plátno, rozměr 41,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
30 000

44 000

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 51801

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

Alois Kalvoda - Františkánský kostel v Jindřichově Hradci

Alois Kalvoda
Františkánský kostel v Jindřichově Hradci

Id: 46207

olej/plátno, rozměr 56 x 58 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis s určením, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Bohumír Jaroněk - Valašská krajina

Bohumír Jaroněk
Valašská krajina

Id: 51401

olej/lepenka, rozměr 50 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zcela původní dobrý stav, rámováno

Vyvolávací cena:
18 000

40 000

Detail

Václav Rabas - U rybníka

Václav Rabas
U rybníka

Id: 53302

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 700

38 500

Detail

Joža Uprka - Krojovaná dívka v kožíšku

Joža Uprka
Krojovaná dívka v kožíšku

Id: 53501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28,5 cm, signováno vlevo nahoře monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi kvalitní eckova adjustáž, původní stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Otto Gutfreund - Hlava muže

Otto Gutfreund
Hlava muže

Id: 52212

patinovaná sádra, celková výška včetně podstavce 33 cm, značeno na spodku sochy, původní stav, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 52209

kombinovaná technika/papír, velikost malby 36 x 36 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
18 000

31 100

Detail

Bořivoj Žufan - U rybníka

Bořivoj Žufan
U rybníka

Id: 50710

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, konec 20. let 20. století, autorsky rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Alois Kalvoda - Zámek Pernštejn

Alois Kalvoda
Zámek Pernštejn

Id: 51702

olej/karton, rozměr 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, před rokem 1910, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jakub Schikaneder - Večerní procházka

Jakub Schikaneder
Večerní procházka

Id: 52203

uhel/papír, velikost kresby 17 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

31 000

Detail