Aukce XXXIV./2016
U studny
Id: 51202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, zbytky lepidla v malbě
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
48 600 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Serpan
K17
Id: 52501
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč
Josef Velčovský
Okno
Id: 49603
malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 61
Jan Slavíček
Z Orlických hor
Id: 53404
olej/sololit, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole J. Slavíček, popis z Orl. hor, obraz odborně čištěn, velmi dekorativně adjustován, výborný stav, k obrazu je přiložena autorova osobní korespondence
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
45 000 Kč
Felix Saturni Brissot de Warville
Lesní zátiší
Id: 51201
olej/plátno, rozměr 41,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
44 000 Kč
Odpočívající dívka
Id: 51801
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57
Alois Kalvoda
Františkánský kostel v Jindřichově Hradci
Id: 46207
olej/plátno, rozměr 56 x 58 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a přípis s určením, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
43 000 Kč
Bohumír Jaroněk
Valašská krajina
Id: 51401
olej/lepenka, rozměr 50 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zcela původní dobrý stav, rámováno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
40 000 Kč
Václav Rabas
U rybníka
Id: 53302
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
38 500 Kč
Joža Uprka
Krojovaná dívka v kožíšku
Id: 53501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28,5 cm, signováno vlevo nahoře monogramem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi kvalitní eckova adjustáž, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Otto Gutfreund
Hlava muže
Id: 52212
patinovaná sádra, celková výška včetně podstavce 33 cm, značeno na spodku sochy, původní stav, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
34 000 Kč
Václav Boštík
Kruh
Id: 52209
kombinovaná technika/papír, velikost malby 36 x 36 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
31 100 Kč
Bořivoj Žufan
U rybníka
Id: 50710
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, konec 20. let 20. století, autorsky rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Alois Kalvoda
Zámek Pernštejn
Id: 51702
olej/karton, rozměr 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, před rokem 1910, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč
Jakub Schikaneder
Večerní procházka
Id: 52203
uhel/papír, velikost kresby 17 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
31 000 Kč