Čas na serveru 05:16:03

Aukce LXXXXIV/2023

František Ronovský - Mladí lidé

František Ronovský
Mladí lidé

Id: 458606

kombinovaná technika, akryl/enkaustika/dřevovláknitá deska, celkový rozměr 200 x 300 cm (VELKÝ FORMÁT), složeno ze tří desek, rozměr každé desky 200 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, skica k obrazu publikována v autorově monografii: František Ronovský, naps. Jiří Urban, vyd. 2007, Praha

Vyvolávací cena:
100 000

1 000 000

Detail

Příhozy: 132

Jan  Zrzavý - Ile de Sein

Ile de Sein

Id: 409402

tempera/lepenka, rozměr 26 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek ak. mal. Zdeňka Veselého (r. 2003), PhDr. Jana Štíbra a PhDr. Jany Orlíkové (r. 2022), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou

Vyvolávací cena:
50 000

870 000

Detail

Příhozy: 73

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 471701

cementová plastika/grafitová patina/zlato, výška 73 cm, rozpětí paží 60 cm, autorský výdusek, neznačeno, přiloženo Potvrzení o pravosti uměleckého díla vystavený 13.12.2022 Polanou Bregantovou, předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek (vznik 2002)

Vyvolávací cena:
30 000

412 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 107

Olbram Zoubek - Sofia

Sofia

Id: 470101

bronzová plastika, výška 48 cm, značeno na spodní části, vznik 2008, přiložen Certifikát autorství díla vystavený O. Zoubkem (prosinec 2011)

Vyvolávací cena:
50 000

321 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 96

Jan Saudek - Marie č.1

Marie č.1

Id: 459601

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorské věnování

Vyvolávací cena:
12 500

260 000

Detail

Účastníci: 19

Joža Uprka - Krojovaná dívka

Joža Uprka
Krojovaná dívka

Id: 465401

olej/plátno, rozměr 41 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

235 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 121

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 467401

bronzová plastika, výška 71 cm, rozměr spodní části 16 x 16 cm, značeno na spodní části, z cyklu Hynku! Viléme! Jarmilo! Konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1995

Vyvolávací cena:
18 000

210 000

Detail

Účastníci: 18

Josef Jíra - Svěcení květin

Josef Jíra
Svěcení květin

Id: 459501

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou

Vyvolávací cena:
25 000

176 000

Detail

Příhozy: 55

Bohumil Eliáš st. - Chodec II

Bohumil Eliáš st.
Chodec II

Id: 460001

skleněná plastika, rozměr 40,5 x 10,5 x 7 cm, značeno a datováno na spodní straně, přiloženo Potvrzení o nákupu originálního díla (Výtvarné centrum Chagall, 2006)

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Detail

Příhozy: 75

Josef Rataj - Mona Číča

Josef Rataj
Mona Číča

Id: 444602

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

140 000

Detail

Příhozy: 79

Ferdinand Engelmüller - Rozkvetlá louka

Ferdinand Engelmüller
Rozkvetlá louka

Id: 470001

olej/plátno, rozměr 63 x 94 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1907, barva lokálně krakelovaná

Vyvolávací cena:
15 000

140 000

Detail

Příhozy: 72

Zdeněk Burian - Lovec s dívkou Očopanou

Zdeněk Burian
Lovec s dívkou Očopanou

Id: 464501

kombinovaná technika, běloba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 59

Jan Kanyza - Pozdě v noci

Jan Kanyza
Pozdě v noci

Id: 463402

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

134 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 98

Marko Čermák - Rychlé Šípy - kresba

Marko Čermák
Rychlé Šípy - kresba

Id: 468501

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně značeno autorským razítkem a podpisem, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem a fotografie autora s dílem

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 77

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 471702

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Detail

Příhozy: 66