Čas na serveru 19:58:22

Aukce LVII./2019

Jan Rapin - Kuřácké zátiší

Jan Rapin
Kuřácké zátiší

Id: 212302

kombinovaná technika/olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Adolf Born - Žofka

Žofka

Id: 215203

kombinovaná technika/ultrafán/malba/koláž/filmová fáze, rozměr ve výřezu 16 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Adolf Kaufmann - Mořský příboj

Adolf Kaufmann
Mořský příboj

Id: 213101

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Malinský - V kostele

Jaroslav Malinský
V kostele

Id: 216502

olej/plátno, rozměr 93 x 74 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Neznačeno - Horské jezero

Neznačeno
Horské jezero

Id: 204236

olej/dřevo, rozměr 11,5 x 16 cm, popis na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Daniel Krejbich - Ženy a planety II.

Daniel Krejbich
Ženy a planety II.

Id: 208501

malba/plátno, rozměr 120 x 150 cm, popsáno a značeno monogramem na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Zdeněk Eberl - Ruce a karty

František Zdeněk Eberl
Ruce a karty

Id: 216301

olej/deska, rozměr ve výřezu 23,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně katalogizační číslo viz foto

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Tichý - Řetězový most

František Tichý
Řetězový most

Id: 216804

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Tichý - Klaun

František Tichý
Klaun

Id: 204259

kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, znečištěný list, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

10 500

Detail

  Neznačeno - Sedící muž

Neznačeno
Sedící muž

Id: 209923

olej/lepenka, rozměr 44 x 33 cm, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Ernö  Nagy - Na pastvě

Ernö Nagy
Na pastvě

Id: 210301

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, po

Vyvolávací cena:
2 200

10 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Zimní krajina ze Železných hor

Karel Jan Sigmund
Zimní krajina ze Železných hor

Id: 211611

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Cyril Chramosta - Lipno

Cyril Chramosta
Lipno

Id: 211708

olej/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24,5 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

10 500

Detail

  Neznačeno - V horách

Neznačeno
V horách

Id: 212706

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, poškozený rám, drobná lokální poškození v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Alois Schneiderka - Rožnov z Černé hory

Alois Schneiderka
Rožnov z Černé hory

Id: 212901

pastel/lepenka, rozměr viditelný 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

10 500

Detail