Aukce LVII./2019
Jan Rapin
Kuřácké zátiší
Id: 212302
kombinovaná technika/olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Žofka
Id: 215203
kombinovaná technika/ultrafán/malba/koláž/filmová fáze, rozměr ve výřezu 16 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Adolf Kaufmann
Mořský příboj
Id: 213101
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Malinský
V kostele
Id: 216502
olej/plátno, rozměr 93 x 74 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Horské jezero
Id: 204236
olej/dřevo, rozměr 11,5 x 16 cm, popis na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč
Daniel Krejbich
Ženy a planety II.
Id: 208501
malba/plátno, rozměr 120 x 150 cm, popsáno a značeno monogramem na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
František Zdeněk Eberl
Ruce a karty
Id: 216301
olej/deska, rozměr ve výřezu 23,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně katalogizační číslo viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
František Tichý
Řetězový most
Id: 216804
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
František Tichý
Klaun
Id: 204259
kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, znečištěný list, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Sedící muž
Id: 209923
olej/lepenka, rozměr 44 x 33 cm, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Ernö Nagy
Na pastvě
Id: 210301
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Zimní krajina ze Železných hor
Id: 211611
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Cyril Chramosta
Lipno
Id: 211708
olej/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24,5 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
V horách
Id: 212706
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, poškozený rám, drobná lokální poškození v malbě
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 500 Kč
Alois Schneiderka
Rožnov z Černé hory
Id: 212901
pastel/lepenka, rozměr viditelný 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 500 Kč