Aukce LVII./2019
Alexander Steinbrecht
Srnka v lese
Id: 216501
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 900 Kč
Antonín Sirůček
Matka s dítětem
Id: 209913
olej/plátno, rozměr 115 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Ferdinand Kamba
Uhlíři v Libni
Id: 211201
olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Miloslav Troup
Hamlet
Id: 213307
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 56 x 41 cm, značeno uprostřed dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
Antonín Pelc
Ve skleníku
Id: 215704
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 800 Kč
Antonín Pelc
Fórum Romanum
Id: 215705
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 800 Kč
Franz Xaver Weidinger
Z hor
Id: 217001
olej/plátno/karton, rozměr 46 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Oldřich Hlavsa
Cesta úvozem
Id: 215901
malba/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 700 Kč
Karel Rélink
Ve staré uličce
Id: 210302
tempera/lepenka, rozměr 68 x 51 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 600 Kč
Václav Vojtěch Novák
Jihočeská krajina II.
Id: 213407
olej/plátno, rozměr 30 x 81 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Riko(Emerich) Mikeska
Koně v trysku
Id: 216807
olej/deska, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, ve spodní části oloupaná barva, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Petr Šmaha
Maminka
Id: 217005
malba/sololit, rozměr 37,5 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Podzimní krajina
Id: 211102
olej/plátno, rozměr 27 x 53 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 400 Kč
Vincent Plesnivý
Muž v kožichu
Id: 211512
akvarel/papír, rozměr malby 32,5 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
600 Kč
3 400 Kč
Plachetnice ve větru
Id: 213103
olej/překližka, rozměr 66 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
3 300 Kč