Čas na serveru 10:25:44

Aukce LVII./2019

Josef Krčil - Trosky

Josef Krčil
Trosky

Id: 209805

olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Karel Jan Sigmund - Na cestě k rybníku

Karel Jan Sigmund
Na cestě k rybníku

Id: 211613

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Alexander Steinbrecht - Srnka v lese

Alexander Steinbrecht
Srnka v lese

Id: 216501

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

3 900

Detail

Antonín Sirůček - Matka s dítětem

Antonín Sirůček
Matka s dítětem

Id: 209913

olej/plátno, rozměr 115 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Ferdinand Kamba - Uhlíři v Libni

Ferdinand Kamba
Uhlíři v Libni

Id: 211201

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Miloslav Troup - Hamlet

Miloslav Troup
Hamlet

Id: 213307

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 56 x 41 cm, značeno uprostřed dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Antonín Pelc - Ve skleníku

Antonín Pelc
Ve skleníku

Id: 215704

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Antonín Pelc - Fórum Romanum

Antonín Pelc
Fórum Romanum

Id: 215705

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Franz Xaver Weidinger - Z hor

Franz Xaver Weidinger
Z hor

Id: 217001

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Oldřich Hlavsa - Cesta úvozem

Oldřich Hlavsa
Cesta úvozem

Id: 215901

malba/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 700

Detail

Karel Rélink - Ve staré uličce

Karel Rélink
Ve staré uličce

Id: 210302

tempera/lepenka, rozměr 68 x 51 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci, po

Vyvolávací cena:
2 200

3 600

Detail

Václav Vojtěch Novák - Jihočeská krajina II.

Václav Vojtěch Novák
Jihočeská krajina II.

Id: 213407

olej/plátno, rozměr 30 x 81 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Koně v trysku

Riko(Emerich) Mikeska
Koně v trysku

Id: 216807

olej/deska, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, ve spodní části oloupaná barva, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Petr Šmaha - Maminka

Petr Šmaha
Maminka

Id: 217005

malba/sololit, rozměr 37,5 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

  Autor neurčen - Podzimní krajina

Podzimní krajina

Id: 211102

olej/plátno, rozměr 27 x 53 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

3 400

Detail