Čas na serveru 11:40:01

Aukce LVII./2019

Roman Havelka - Pohled do údolí

Roman Havelka
Pohled do údolí

Id: 214603

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 53

Jiří Procházka - Průhled k Vyšehradu

Jiří Procházka
Průhled k Vyšehradu

Id: 210002

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Neznačeno - Setkání u vody

Neznačeno
Setkání u vody

Id: 217007

olej/plátno, rozměr 93 x 66 cm, v minulosti restaurováno, nečitelný popis na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 200

16 000

Detail

Jan Rapin - Má láska Bugatti

Jan Rapin
Má láska Bugatti

Id: 212303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

15 502

Detail

Jan Vlček - V ateliéru

Jan Vlček
V ateliéru

Id: 208504

olej/sololit, rozměr 77 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, zničený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 214907

papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Emil Filla - Žena s loutnou

Emil Filla
Žena s loutnou

Id: 217801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Drtikol - Těžký mrak

František Drtikol
Těžký mrak

Id: 209918

olej/překližka, rozměr 30,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, drobné nedostatky v malbě

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 210102

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jiří Anderle - Magnolia

Magnolia

Id: 210201

lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 31 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Účastníci: 18

Jaroslav Panuška - Vodník na vrbě

Jaroslav Panuška
Vodník na vrbě

Id: 211101

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 212703

dřevoryt/papír, rozměr tisku 13,5 x 6,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Účastníci: 22

Vladimír Sychra - Statek u vody

Vladimír Sychra
Statek u vody

Id: 213501

olej/plátno, rozměr 66 x 91 cm, značeno vpravo dole, s datací, poškozený rám, značně poškozená malba v různých místech

Vyvolávací cena:
3 800

14 100

Detail

František Zikmund - Zátiší s vejcem

František Zikmund
Zátiší s vejcem

Id: 209715

olej/plátno/překližka, rozměr 16 x 33 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování Františku Tichému z roku 1944, značně poškozený původní rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Adam, Eva a Had

Adam, Eva a Had

Id: 210101

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail