Aukce LVII./2019
Jiří Procházka
Průhled k Vyšehradu
Id: 210002
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Neznačeno
Setkání u vody
Id: 217007
olej/plátno, rozměr 93 x 66 cm, v minulosti restaurováno, nečitelný popis na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 000 Kč
Jan Rapin
Má láska Bugatti
Id: 212303
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 502 Kč
Jan Vlček
V ateliéru
Id: 208504
olej/sololit, rozměr 77 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, zničený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Andělíček 2
Id: 214907
papírový reliéf, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno v kazetě, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Emil Filla
Žena s loutnou
Id: 217801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
František Drtikol
Těžký mrak
Id: 209918
olej/překližka, rozměr 30,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, drobné nedostatky v malbě
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Ifigenie
Id: 210102
papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1985, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Magnolia
Id: 210201
lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 31 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Účastníci: 18
Jaroslav Panuška
Vodník na vrbě
Id: 211101
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Ticho
Id: 212703
dřevoryt/papír, rozměr tisku 13,5 x 6,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Účastníci: 22
František Zikmund
Zátiší s vejcem
Id: 209715
olej/plátno/překližka, rozměr 16 x 33 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování Františku Tichému z roku 1944, značně poškozený původní rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 51
Adam, Eva a Had
Id: 210101
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Jan Bauch
Zpívající Jan Hus
Id: 213602
tempera/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Jan Slavíček
Mořský příboj
Id: 214204
olej/malířská lepenka, rozměr cca 15 x 29 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko, novodobě adjustováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč