Aukce LVII./2019
František Gross
Strojová hora
Id: 212604
barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,7 x 38,7 cm, značeno a, datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 8/39, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Antonín Pelc
Shanghaj
Id: 215703
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
6 000 Kč
Konstance a Amadeus
Id: 214205
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Zátiší u okna
Id: 217013
olej/plátno, rozměr 76 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Předjaří na vsi
Id: 211607
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, potvrzení pravosti synem autora na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 700 Kč
Karel Wágner
Rozkvetlé kaštany
Id: 216810
olej/plátno, rozměr 68 x 94 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 600 Kč
Zdeňka Marschalová
Juliana
Id: 209902
olej/plátno, rozměr 114 x 90 cm, značeno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 501 Kč
Jan Kutálek
Sv. Josef
Id: 191519
pálená hlína, glazováno, velikost průměru cca 24 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Štembera
U řeky
Id: 201704
olej/lepenka, rozměr 47 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Otakar Štembera
Podzim u vody
Id: 201710
olej/karton, rozměr 35 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 500 Kč
Karel Gabriel
Stromy u řeky
Id: 209703
olej/plátno, rozměr 69 x 82 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Radana Salmonová
Zlatý globus
Id: 209920
malba/karton, rozměr 43 x 32 cm, značeno uprostřed dole s datací, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Alois Wachsman
Shledání
Id: 210203
kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 38,5 cm, značeno a datováno v tisku, pozůstalostní razítko vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
František Tichý
Bílá černoška
Id: 211702
suchá jehla/papír, rozměr tisku 19 x 13 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
František Klimeš
Při sklizni
Id: 211502
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, obraz poškozen protržením, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč