Čas na serveru 14:51:27

Aukce LVII./2019

Ladislav Pejchl - Bretaň

Ladislav Pejchl
Bretaň

Id: 204251

malba/sololit, rozměr 57 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
600

6 000

Detail

Radana Salmonová - Znaky

Radana Salmonová
Znaky

Id: 209922

malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Tři tváře

Neznačeno
Tři tváře

Id: 211615

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 55 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Gross - Strojová hora

František Gross
Strojová hora

Id: 212604

barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,7 x 38,7 cm, značeno a, datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 8/39, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Antonín Pelc - Shanghaj

Antonín Pelc
Shanghaj

Id: 215703

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

6 000

Detail

Jiří Anderle - Konstance a Amadeus

Konstance a Amadeus

Id: 214205

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Zátiší u okna

Zátiší u okna

Id: 217013

olej/plátno, rozměr 76 x 68 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Předjaří na vsi

Karel Jan Sigmund
Předjaří na vsi

Id: 211607

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, potvrzení pravosti synem autora na zadní straně

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Karel Wágner - Rozkvetlé kaštany

Karel Wágner
Rozkvetlé kaštany

Id: 216810

olej/plátno, rozměr 68 x 94 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Zdeňka Marschalová - Juliana

Zdeňka Marschalová
Juliana

Id: 209902

olej/plátno, rozměr 114 x 90 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

5 501

Detail

Jan Kutálek - Sv. Josef

Jan Kutálek
Sv. Josef

Id: 191519

pálená hlína, glazováno, velikost průměru cca 24 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štembera - U řeky

Otakar Štembera
U řeky

Id: 201704

olej/lepenka, rozměr 47 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štembera - Podzim u vody

Otakar Štembera
Podzim u vody

Id: 201710

olej/karton, rozměr 35 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Gabriel - Stromy u řeky

Karel Gabriel
Stromy u řeky

Id: 209703

olej/plátno, rozměr 69 x 82 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Radana Salmonová - Zlatý globus

Radana Salmonová
Zlatý globus

Id: 209920

malba/karton, rozměr 43 x 32 cm, značeno uprostřed dole s datací, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

Detail