Aukce LVII./2019
František Gross
Obraz ze zdi
Id: 212601
barevná litografie/papír, rozměr tisku 42 x 57,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/27, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 650 Kč
Neznačeno
Jezero pod horami
Id: 202604
olej/plátno, rozměr 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
Rybník
Id: 208508
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
6 500 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Při hře
Id: 206010
olej/plátno, rozměr 85 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Roman Havelka
Dům v horách
Id: 210306
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Gustav Porš
Přichází jaro
Id: 210314
olej/lepenka, rozměr cca 19 x 27 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Dostaveníčko
Id: 211614
olej/plátno, rozměr 32 x 42,5 cm, volné plátno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 500 Kč
Josef Loukota
Dáma s pánem
Id: 215301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 23,4 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Vratislav Vosátka
Na potoce
Id: 216507
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
6 500 Kč
Maria Carl Thuma
Dívka s panenkou
Id: 216508
olej/plátno, rozměr 62 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustaci, drobné nedostatečnosti v ploše obrazu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 500 Kč
František Gross
Variace
Id: 212603
barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,2 x 34,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 13/35, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 090 Kč
Jan Vyčítal
U piva
Id: 211705
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu cca 30 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 088 Kč
Ladislav Pejchl
Bretaň
Id: 204251
malba/sololit, rozměr 57 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
600 Kč
6 000 Kč
Radana Salmonová
Znaky
Id: 209922
malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Tři tváře
Id: 211615
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 55 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč