Čas na serveru 12:59:34

Aukce LVII./2019

František Gross - Obraz ze zdi

František Gross
Obraz ze zdi

Id: 212601

barevná litografie/papír, rozměr tisku 42 x 57,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 11/27, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

6 650

Detail

  Neznačeno - Jezero pod horami

Neznačeno
Jezero pod horami

Id: 202604

olej/plátno, rozměr 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Rybník

Otakar Hůrka
Rybník

Id: 208508

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 700

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Při hře

Miroslava Vrbová - Štefková
Při hře

Id: 206010

olej/plátno, rozměr 85 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Havelka - Dům v horách

Roman Havelka
Dům v horách

Id: 210306

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - Přichází jaro

Gustav Porš
Přichází jaro

Id: 210314

olej/lepenka, rozměr cca 19 x 27 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Dostaveníčko

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 211614

olej/plátno, rozměr 32 x 42,5 cm, volné plátno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Josef Loukota - Dáma s pánem

Josef Loukota
Dáma s pánem

Id: 215301

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 23,4 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vratislav Vosátka - Na potoce

Vratislav Vosátka
Na potoce

Id: 216507

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

Maria Carl Thuma - Dívka s panenkou

Maria Carl Thuma
Dívka s panenkou

Id: 216508

olej/plátno, rozměr 62 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustaci, drobné nedostatečnosti v ploše obrazu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

František Gross - Variace

František Gross
Variace

Id: 212603

barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,2 x 34,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 13/35, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

6 090

Detail

Jan Vyčítal - U piva

Jan Vyčítal
U piva

Id: 211705

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu cca 30 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

6 088

Detail

Ladislav Pejchl - Bretaň

Ladislav Pejchl
Bretaň

Id: 204251

malba/sololit, rozměr 57 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
600

6 000

Detail

Radana Salmonová - Znaky

Radana Salmonová
Znaky

Id: 209922

malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Tři tváře

Neznačeno
Tři tváře

Id: 211615

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 55 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail