Čas na serveru 14:24:36

Aukce LVII./2019

Václav Špála - Ze Středomoří

Ze Středomoří

Id: 216001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 41 cm, značeno monogramem a datací 13 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitelé získali darem od autora

Vyvolávací cena:
22 000

61 000

Detail

Karel Holan - Sovovy mlýny v zimě

Karel Holan
Sovovy mlýny v zimě

Id: 214401

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz zprohýbán, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 56

Vladimír Komárek - Tři talíře

Vladimír Komárek
Tři talíře

Id: 212301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Vincent Hložník - Abstrakce

Vincent Hložník
Abstrakce

Id: 209901

tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 70

Jaroslav Panuška - Rákosí u rybníka

Jaroslav Panuška
Rákosí u rybníka

Id: 213401

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 53

Jaroslav Panuška - Rozkvetlá mez

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez

Id: 213405

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Olbram Zoubek - Ještě M (tělo)

Ještě M (tělo)

Id: 214001

olovo/cín/zlato, rozměr 35 x 34,5 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, rok vzniku 2006, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

František Xaver Naske - Studie aktu

František Xaver Naske
Studie aktu

Id: 211501

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Děkuji

Děkuji

Id: 214002

olovo/cín/zlato, rozměr 30,5 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 57

Josef Písecký (Liška) - Z Pražského hradu

Josef Písecký (Liška)
Z Pražského hradu

Id: 212701

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, volné plátno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Josef  Svoboda - Na moře

Josef Svoboda
Na moře

Id: 208301

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní rámování, obraz ve stavu viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

50 000

Detail

Josef Velčovský - Růže na golfu

Josef Velčovský
Růže na golfu

Id: 214905

akryl/plátno/deska, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 59

Vojtěch  Sedláček - Triptych

Vojtěch Sedláček
Triptych

Id: 215710

kombinovaná technika/papír, rozměr každého ve výřezu 27,5 x 40 cm, jeden kus značený, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, paspartováno, poškozený rám, vše původní

Vyvolávací cena:
4 800

49 000

Detail

Příhozy: 55

Adolf Born - Zděšení

Zděšení

Id: 215202

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 2004 na výstavě Adolf Born: Dospělým a dětem

Vyvolávací cena:
9 000

48 000

Detail

Příhozy: 51

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 215402

olej/plátno, rozměr 26 x 33 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 59