Aukce LVII./2019
Ze Středomoří
Id: 216001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 41 cm, značeno monogramem a datací 13 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitelé získali darem od autora
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
61 000 Kč
Karel Holan
Sovovy mlýny v zimě
Id: 214401
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz zprohýbán, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 56
Vladimír Komárek
Tři talíře
Id: 212301
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
58 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67
Vincent Hložník
Abstrakce
Id: 209901
tempera/papír, rozměr 88 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 70
Jaroslav Panuška
Rákosí u rybníka
Id: 213401
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 53
Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez
Id: 213405
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Ještě M (tělo)
Id: 214001
olovo/cín/zlato, rozměr 35 x 34,5 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, rok vzniku 2006, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
František Xaver Naske
Studie aktu
Id: 211501
olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 59
Děkuji
Id: 214002
olovo/cín/zlato, rozměr 30,5 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 57
Josef Písecký (Liška)
Z Pražského hradu
Id: 212701
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, volné plátno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Josef Svoboda
Na moře
Id: 208301
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní rámování, obraz ve stavu viz foto
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
50 000 Kč
Josef Velčovský
Růže na golfu
Id: 214905
akryl/plátno/deska, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 59
Vojtěch Sedláček
Triptych
Id: 215710
kombinovaná technika/papír, rozměr každého ve výřezu 27,5 x 40 cm, jeden kus značený, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, paspartováno, poškozený rám, vše původní
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 55
Zděšení
Id: 215202
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 2004 na výstavě Adolf Born: Dospělým a dětem
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 51
Antonín Waldhauser
Červánky
Id: 215402
olej/plátno, rozměr 26 x 33 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 59