Čas na serveru 11:45:34

Aukce LVII./2019

Irena Dědičová - Konvolut dvou kusů

Irena Dědičová
Konvolut dvou kusů

Id: 209914

kresby/papír, rozměry ve výřezu 23 x 28 cm; 23 x 27 cm, vše značeno, zaskleno paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Neznačeno - Dudák

Neznačeno
Dudák

Id: 211505

olej/karton, rozměr 70 x 44 cm, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

Id: 211506

olej/plátno, rozměr 49 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Alois Moravec - Švanda Dudák na šibenici

Alois Moravec
Švanda Dudák na šibenici

Id: 213406

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Zdeněk Sigmund - Zahrada

Zdeněk Sigmund
Zahrada

Id: 211608

olej/sololit, rozměr 50,5 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Otakar Moravec - Zasněžené rozcestí

Otakar Moravec
Zasněžené rozcestí

Id: 209709

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - U Rtyně v Podkrkonoší

Pavla Fořtová-Šámalová
U Rtyně v Podkrkonoší

Id: 212401

tempera/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, ve spodní části popsáno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Josef Lehoučka - Luh I.

Josef Lehoučka
Luh I.

Id: 211704

olej/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Autor neurčen - Dostihy

Dostihy

Id: 216603

kolorovaný lept/papír, rozměr listu cca 44 x 55 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Svatopluk  Souček - Žně

Svatopluk Souček
Žně

Id: 217003

olej/plátno, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 211511

olej/plátno, rozměr cca 46 x 64 cm, oba značeny, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Novák - Lesní jezero

Karel Novák
Lesní jezero

Id: 217904

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, poškozené plátno i malba

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

  Autor neurčen - Dívky s pávem

Dívky s pávem

Id: 210307

barevný lept/papír, rozměr oválu 20,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
800

800

Detail