Aukce LVII./2019
Irena Dědičová
Konvolut dvou kusů
Id: 209914
kresby/papír, rozměry ve výřezu 23 x 28 cm; 23 x 27 cm, vše značeno, zaskleno paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Neznačeno
Dudák
Id: 211505
olej/karton, rozměr 70 x 44 cm, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
Rozkvetlá louka
Id: 211506
olej/plátno, rozměr 49 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Alois Moravec
Švanda Dudák na šibenici
Id: 213406
olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Zdeněk Sigmund
Zahrada
Id: 211608
olej/sololit, rozměr 50,5 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč
Otakar Moravec
Zasněžené rozcestí
Id: 209709
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
U Rtyně v Podkrkonoší
Id: 212401
tempera/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, ve spodní části popsáno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Josef Lehoučka
Luh I.
Id: 211704
olej/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Dostihy
Id: 216603
kolorovaný lept/papír, rozměr listu cca 44 x 55 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Svatopluk Souček
Žně
Id: 217003
olej/plátno, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 211511
olej/plátno, rozměr cca 46 x 64 cm, oba značeny, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Karel Novák
Lesní jezero
Id: 217904
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, poškozené plátno i malba
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Dívky s pávem
Id: 210307
barevný lept/papír, rozměr oválu 20,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč