Čas na serveru 10:37:09

Aukce LVII./2019

  Neznačeno - V horách

Neznačeno
V horách

Id: 212706

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, poškozený rám, drobná lokální poškození v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Alois Schneiderka - Rožnov z Černé hory

Alois Schneiderka
Rožnov z Černé hory

Id: 212901

pastel/lepenka, rozměr viditelný 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

10 500

Detail

Antonín Hudeček - Lesní mýtina

Antonín Hudeček
Lesní mýtina

Id: 211507

olej/lepenka, rozměr 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
4 800

10 500

Detail

Josef Sudek - Tanečnice

Josef Sudek
Tanečnice

Id: 216303

fotografie, rozměr 24 x 18 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis motivu tanečnice Taťána Peksová (Jašková), ve spodní části fotografie potvrzení originality od Dr. Anny Fárové, volně loženo, nerámováno, v horní části poškození viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ivan Sedliský - Pařížské zahrady

Ivan Sedliský
Pařížské zahrady

Id: 216401

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

10 500

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 216604

olej/překližka, rozměr cca 48 x 60 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Příhozy: 49

Zdeněk Sigmund - Útesy

Zdeněk Sigmund
Útesy

Id: 211603

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Příhozy: 54

Robert Jiran - Kulečník

Robert Jiran
Kulečník

Id: 211906

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno, drobná oděrka v malbě

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

Jiří Toroň - Na pobřeží

Jiří Toroň
Na pobřeží

Id: 204213

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Votruba - Větrný mlýn

Jaroslav Votruba
Větrný mlýn

Id: 209708

malba/papír/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Anderle - ACIS A GALATEA

ACIS A GALATEA

Id: 213201

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr tisku cca 50 x 66 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, č. 29/70, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Šimůnek - Na tržišti

Jaroslav Šimůnek
Na tržišti

Id: 216808

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, po

Vyvolávací cena:
1 600

10 000

Detail

František Gross - Město (Střechy)

František Gross
Město (Střechy)

Id: 212602

barevná litografie/papír, rozměr tisku 41,3 x 57,7 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/31, zaskleno, rámováno, uvedenou v Soupisu grafického díla z roku 2009

Vyvolávací cena:

9 560

Detail

  Neznačeno - Vodopád

Neznačeno
Vodopád

Id: 214202

olej/plátno, rozměr 30 x 23 cm, neznačeno, datováno vpravo dole, jedná se o Haushoferovu školu, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 550

Detail

  Neznačeno - Romantická krajina s hradem

Neznačeno
Romantická krajina s hradem

Id: 209803

olej/plátno, rozměr 47 x 63,5 cm, poškozené dekorativní rámování

Vyvolávací cena:

9 500

Detail