Aukce LVII./2019
Neznačeno
Motiv z hor
Id: 210308
olej/plátno, rozměr 33 x 44 cm, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Zdeněk Sigmund
Zelená bárka
Id: 211604
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Interiér
Id: 216503
olej/plátno, rozměr 71 x 85 cm, značeno vpravo dole, poškozená dekorativní adjustace
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
V chlévě
Id: 217008
olej/dřevo, rozměr 21 x 16,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 600 Kč
Karel Jan Sigmund
Jarní nálada
Id: 208507
olej/plátno/lepenka, rozměr 45 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Zdeněk Sigmund
Plachetnice
Id: 211605
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 500 Kč
Lokomotiva v zimě
Id: 211510
pastel/papír, rozměr cca 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 500 Kč
Karel Beneš
Chalupy v zimě
Id: 211514
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
7 500 Kč
Josef Krejsa
Ovocné zátiší
Id: 213304
olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 300 Kč
7 500 Kč
Akt ve žlutém
Id: 216805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč
Neznačeno
Portrét dívky
Id: 211503
olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, drobné oděrky v malbě,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 300 Kč
František Tavík Šimon
Před radnicí
Id: 210204
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 39,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
František Emler
Eifelka
Id: 210206
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
Dušan Přibyl
Kubistické zátiší
Id: 213603
olej/plátno, rozměr 68,5 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Na řece
Id: 215405
olej/plátno, rozměr 27 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč