Čas na serveru 10:38:35

Aukce LVII./2019

Zdeno Horecký - Rozsuteč

Zdeno Horecký
Rozsuteč

Id: 217012

olej/plátno/sololit, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Tavík Šimon - Paříž v dešti

František Tavík Šimon
Paříž v dešti

Id: 210215

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

8 110

Detail

  Neznačeno - Motiv z hor

Neznačeno
Motiv z hor

Id: 210308

olej/plátno, rozměr 33 x 44 cm, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Zdeněk Sigmund - Zelená bárka

Zdeněk Sigmund
Zelená bárka

Id: 211604

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Interiér

Interiér

Id: 216503

olej/plátno, rozměr 71 x 85 cm, značeno vpravo dole, poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - V chlévě

V chlévě

Id: 217008

olej/dřevo, rozměr 21 x 16,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

7 600

Detail

Karel Jan Sigmund - Jarní nálada

Karel Jan Sigmund
Jarní nálada

Id: 208507

olej/plátno/lepenka, rozměr 45 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Zdeněk Sigmund - Plachetnice

Zdeněk Sigmund
Plachetnice

Id: 211605

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Autor neurčen - Lokomotiva v zimě

Lokomotiva v zimě

Id: 211510

pastel/papír, rozměr cca 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
800

7 500

Detail

Karel Beneš - Chalupy v zimě

Karel Beneš
Chalupy v zimě

Id: 211514

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
1 300

7 500

Detail

Josef Krejsa - Ovocné zátiší

Josef Krejsa
Ovocné zátiší

Id: 213304

olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 300

7 500

Detail

Ota Janeček - Akt ve žlutém

Akt ve žlutém

Id: 216805

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

7 500

Detail

  Neznačeno - Portrét dívky

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 211503

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, drobné oděrky v malbě,po

Vyvolávací cena:

7 300

Detail

František Tavík Šimon - Před radnicí

František Tavík Šimon
Před radnicí

Id: 210204

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 39,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Emler - Eifelka

František Emler
Eifelka

Id: 210206

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail