Čas na serveru 22:25:02

Aukce LVII./2019

Olbram Zoubek - Libuše

Libuše

Id: 213001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Vyvolávací cena:
90 000

455 000

Detail

Příhozy: 61

Jan  Zrzavý - Krajina s cypřiši

Krajina s cypřiši

Id: 211208

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 25,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
14 000

280 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 98

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Detail

Příhozy: 61

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 101

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 111

Jan  Zrzavý - Island II.

Island II.

Id: 202107

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

202 000

Detail

Účastníci: 35

Příhozy: 96

Jaroslav Čermák - Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
45 000

200 000

Detail

Příhozy: 77

Karel Chaba  - Krásná vyhlídka

Karel Chaba
Krásná vyhlídka

Id: 207001

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
11 000

180 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 111

Olbram Zoubek - Eva - Jiskra

Eva - Jiskra

Id: 210104

plastika cín/olovo, patinováno, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

170 000

Detail

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 214005

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 75

Olbram Zoubek - Jinoch

Jinoch

Id: 210501

patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Detail

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

146 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 71

Olbram Zoubek - Muž s holí

Muž s holí

Id: 214901

bronzová plastika, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 2010, jedná se o autorův autoportrét, přiložen originální certifikát autorství díla z února 2017, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
10 000

140 000

Detail

Příhozy: 111

Jiří Anderle - Podzim III.

Podzim III.

Id: 213702

malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Příhozy: 105

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 91