Aukce LVII./2019
Libuše
Id: 213001
polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
455 000 Kč
Příhozy: 61
Krajina s cypřiši
Id: 211208
kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 25,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
280 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 98
Přístav s bárkami
Id: 211209
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
214 000 Kč
Příhozy: 61
Julius Mařák
Lesní pěšina
Id: 212101
olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
205 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 101
Othon Coubine
Rozkvetlá kytice
Id: 216901
olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
205 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 111
Island II.
Id: 202107
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací plným jménem, vlevo dole monogramem s datací, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1997, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
202 000 Kč
Účastníci: 35
Příhozy: 96
Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče
Id: 211522
olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 77
Karel Chaba
Krásná vyhlídka
Id: 207001
olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
180 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 111
Eva - Jiskra
Id: 210104
plastika cín/olovo, patinováno, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
170 000 Kč
Skica pro Čáslav
Id: 214005
olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 75
Jinoch
Id: 210501
patinovaný bronz, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, drobná oděrka na povrchu, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 59
Žena u pramene 3
Id: 214003
olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
146 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 71
Muž s holí
Id: 214901
bronzová plastika, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 2010, jedná se o autorův autoportrét, přiložen originální certifikát autorství díla z února 2017, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 111
Podzim III.
Id: 213702
malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 105
Jiří Načeradský
Výzva
Id: 209903
olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz publikován a vystavován viz foto
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 91