Aukce LVII./2019
František Ženíšek
Studie k Adamitům
Id: 214203
olej/deska, rozměr 28,5 x 38 cm, neznačeno, oděrky na rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Marko Čermák
Bez klubovny
Id: 213901
kompletní soubor čtyř listů jednoho příběhu pro časopis Pionýrská stezka, rozměr kažného listu cca 42 x 31 cm, autorské poznámky po obvodu, na zadní straně listů průvodní štítky, neznačeno, volně loženo, nerámováno, po okrajích listů známky drobného opotřebení
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
23 000 Kč
Jitka Válová
Postavy
Id: 214801
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 74 x 54 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Šeřík
Id: 215802
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu cca 31,5 x 22 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 51
Myší král
Id: 210202
litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 100 Kč
Neznačeno
Dívka u sekretáře
Id: 211610
olej/plátno, rozměr 74,5 x 65 cm, oděrky na dobovém rámování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 51
Kamil Lhoták
Balón nad horami
Id: 214902
lept/papír, rozměr leptu 42,5 x 28 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
František Ringo Čech
Z českého venkova
Id: 218601
olej/dřevo, tvar houslí, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno vlevo nahoře, datováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
21 501 Kč
Zdeněk Sýkora
Linie
Id: 212705
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 500 Kč
Maxmilian Pirner
Sudy s vínem
Id: 211612
kombinovaná technika/akvarel/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 60 cm, značeno monogramem na sudu, volné v paspartě, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
František Tichý
Harlekýn
Id: 211703
suchá jehla/papír, rozměr tisku 28 x 19,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Róna
Podmořský svět
Id: 214502
pastel/papír, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Krajina
Id: 215001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40, signováno vpravo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
21 000 Kč
Václav Koukolíček
Dívčí busta
Id: 211529
marmorová plastika na žulovém podstavci, celková výška cca 23 cm, značeno a datováno na podstavci, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
20 160 Kč
Richard Wiesner
Dívka
Id: 209716
olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 14,5 cm, neznačeno, na zadní straně výstavní razítko Mánes, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 000 Kč