Čas na serveru 14:12:45

Aukce LVII./2019

Josef Ullmann - Zima

Josef Ullmann
Zima

Id: 214201

olej/karton, rozměr 15 x 14 cm, značeno vlevo nahoře, doba vzniku kolem 1910, dekorativně adjustováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto, dílo publikováno ve výstavním katalogu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Ženíšek - Studie k Adamitům

František Ženíšek
Studie k Adamitům

Id: 214203

olej/deska, rozměr 28,5 x 38 cm, neznačeno, oděrky na rámu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Marko Čermák - Bez klubovny

Marko Čermák
Bez klubovny

Id: 213901

kompletní soubor čtyř listů jednoho příběhu pro časopis Pionýrská stezka, rozměr kažného listu cca 42 x 31 cm, autorské poznámky po obvodu, na zadní straně listů průvodní štítky, neznačeno, volně loženo, nerámováno, po okrajích listů známky drobného opotřebení

Vyvolávací cena:
6 000

23 000

Detail

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 214801

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 74 x 54 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jiří Anderle - Šeřík

Šeřík

Id: 215802

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu cca 31,5 x 22 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Myší král

Myší král

Id: 210202

litografie/papír, rozměr tisku 48,5 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

  Neznačeno - Dívka u sekretáře

Neznačeno
Dívka u sekretáře

Id: 211610

olej/plátno, rozměr 74,5 x 65 cm, oděrky na dobovém rámování

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 51

Kamil Lhoták - Balón nad horami

Kamil Lhoták
Balón nad horami

Id: 214902

lept/papír, rozměr leptu 42,5 x 28 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Ringo Čech - Z českého venkova

František Ringo Čech
Z českého venkova

Id: 218601

olej/dřevo, tvar houslí, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno vlevo nahoře, datováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

21 501

Detail

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 212705

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Maxmilian Pirner - Sudy s vínem

Maxmilian Pirner
Sudy s vínem

Id: 211612

kombinovaná technika/akvarel/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 60 cm, značeno monogramem na sudu, volné v paspartě, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 211703

suchá jehla/papír, rozměr tisku 28 x 19,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Róna - Podmořský svět

Jaroslav Róna
Podmořský svět

Id: 214502

pastel/papír, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Krajina

Marie Čermínová - Toyen
Krajina

Id: 215001

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40, signováno vpravo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
18 000

21 000

Detail

Václav Koukolíček - Dívčí busta

Václav Koukolíček
Dívčí busta

Id: 211529

marmorová plastika na žulovém podstavci, celková výška cca 23 cm, značeno a datováno na podstavci, po

Vyvolávací cena:
1 800

20 160

Detail