Aukce LVII./2019
Vojtěch Sedláček
S koňmi
Id: 214101
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Zdeněk Burian
Studie k Pravěku
Id: 216802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Zdeněk Sigmund
Maják
Id: 211602
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50
Girl With Scull
Id: 212202
fotografie, rozměr cca 30 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 54
František Kaván
Rozkvetlá louka
Id: 206002
olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku kolem roku 1905
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Robert Jiran
V cukrárně
Id: 211903
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 150 Kč
Příhozy: 48
Stanislav Lolek
Schováni v travách
Id: 216504
olej/karton, rozměr cca 70 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 510 Kč
Iva Hüttnerová
Kořenářka
Id: 215502
malba/plátno/karton, rozměr 21,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
33 499 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52
Otakar Číla
Šanghaj
Id: 210901
olej/plátno, rozměr 56 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Gustav Porš
Potůček
Id: 216201
olej/lepenka, rozměr 34 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
32 000 Kč
František Antonín Jelínek
Dívka v klobouku
Id: 216602
olej/plátno, rozměr 73 x 63 cm, značeno vlevo dole, obraz odborně čištěn, opravený původní rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
32 000 Kč
Josef Vohrabal
Bubeník
Id: 209908
olej/plátno/překližka, rozměr 90 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Emil Friedrich Neumann
Západ slunce nad mořem
Id: 215403
olej/plátno, rozměr 72 x 107 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
30 500 Kč
Odpočívající dívka
Id: 215701
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 67
Josef Ženíšek
Dívka v červených šatech
Id: 214301
olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč