Čas na serveru 12:31:40

Aukce LVII./2019

Vojtěch  Sedláček - S koňmi

Vojtěch Sedláček
S koňmi

Id: 214101

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Zdeněk Burian - Studie k Pravěku

Zdeněk Burian
Studie k Pravěku

Id: 216802

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Zdeněk Sigmund - Maják

Zdeněk Sigmund
Maják

Id: 211602

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Saudek - Girl With Scull

Girl With Scull

Id: 212202

fotografie, rozměr cca 30 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 54

František Kaván - Rozkvetlá louka

František Kaván
Rozkvetlá louka

Id: 206002

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, doba vzniku kolem roku 1905

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Robert Jiran - V cukrárně

Robert Jiran
V cukrárně

Id: 211903

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

34 150

Detail

Příhozy: 48

Stanislav Lolek - Schováni v travách

Stanislav Lolek
Schováni v travách

Id: 216504

olej/karton, rozměr cca 70 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 510

Detail

Iva Hüttnerová - Kořenářka

Iva Hüttnerová
Kořenářka

Id: 215502

malba/plátno/karton, rozměr 21,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

33 499

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 52

Otakar Číla - Šanghaj

Otakar Číla
Šanghaj

Id: 210901

olej/plátno, rozměr 56 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Gustav  Porš - Potůček

Gustav Porš
Potůček

Id: 216201

olej/lepenka, rozměr 34 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

32 000

Detail

František Antonín Jelínek - Dívka v klobouku

František Antonín Jelínek
Dívka v klobouku

Id: 216602

olej/plátno, rozměr 73 x 63 cm, značeno vlevo dole, obraz odborně čištěn, opravený původní rám

Vyvolávací cena:
2 800

32 000

Detail

Josef  Vohrabal - Bubeník

Josef Vohrabal
Bubeník

Id: 209908

olej/plátno/překližka, rozměr 90 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Emil Friedrich Neumann - Západ slunce nad mořem

Emil Friedrich Neumann
Západ slunce nad mořem

Id: 215403

olej/plátno, rozměr 72 x 107 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 200

30 500

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 215701

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 001

Detail

Příhozy: 67

Josef Ženíšek - Dívka v červených šatech

Josef Ženíšek
Dívka v červených šatech

Id: 214301

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

30 000

Detail