Aukce LVII./2019
Bedřich Feigl
Před bouří
Id: 208506
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč
Ulička
Id: 211508
olej/karton, rozměr cca 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
Josef Štolovský
Rozkvetlý strom
Id: 213403
olej/plátno/deska, rozměr viditelný 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Neznačeno
Abstraktní kompozice
Id: 209924
malba/karton, rozměr 36 x 52 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
U stolu
Id: 211521
olej/plátno, rozměr 28 x 34 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 100 Kč
Na poli
Id: 211520
olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
600 Kč
2 002 Kč
František Klimeš
Výstaviště
Id: 209706
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 78 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Irena Dědičová
Konvolut dvou kusů
Id: 209915
kombinovaná technika/papír, rozměry každého cca 18 x 27 cm, oba kusy značeny, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč
Josef Tomáš Blažek
V parku
Id: 212501
olej/plátno, rozměr 75 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 900 Kč
Josef Cerman
Útěk
Id: 211515
olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Josef Bekel
Portrét dívky
Id: 213305
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr oválu viditelný 32,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list zažloutlý viz foto, poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Josef Gassler
Chalupa v horách
Id: 209705
olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Rudolf Černý
Dvě dívky
Id: 218010
olej/karton, rozměr cca 24 x 31 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 800 Kč
Václav Knotek - Juhas
Dítě
Id: 210313
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 602 Kč
Jaromír Kunc
Podzim
Id: 208509
malba/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 34 cm, značeno s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč