Čas na serveru 14:27:18

Aukce LVII./2019

Josef Štolovský - U rybníka

Josef Štolovský
U rybníka

Id: 213402

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Diblík - Horký den

František X. Diblík
Horký den

Id: 215404

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

František Záleský - Město

František Záleský
Město

Id: 217002

olej/překližka, rozměr 44 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Bedřich  Feigl - Před bouří

Bedřich Feigl
Před bouří

Id: 208506

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

  Autor neurčen - Ulička

Ulička

Id: 211508

olej/karton, rozměr cca 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Josef Štolovský - Rozkvetlý strom

Josef Štolovský
Rozkvetlý strom

Id: 213403

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Neznačeno - Abstraktní kompozice

Neznačeno
Abstraktní kompozice

Id: 209924

malba/karton, rozměr 36 x 52 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

  Autor neurčen - U stolu

U stolu

Id: 211521

olej/plátno, rozměr 28 x 34 cm, značeno vpravo dole, zvlněné plátno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

2 100

Detail

  Autor neurčen - Na poli

Na poli

Id: 211520

olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
600

2 002

Detail

František Klimeš - Výstaviště

František Klimeš
Výstaviště

Id: 209706

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 78 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Irena Dědičová - Konvolut dvou kusů

Irena Dědičová
Konvolut dvou kusů

Id: 209915

kombinovaná technika/papír, rozměry každého cca 18 x 27 cm, oba kusy značeny, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Josef Tomáš Blažek - V parku

Josef Tomáš Blažek
V parku

Id: 212501

olej/plátno, rozměr 75 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 700

1 900

Detail

Josef Cerman - Útěk

Josef Cerman
Útěk

Id: 211515

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Josef Bekel - Portrét dívky

Josef Bekel
Portrét dívky

Id: 213305

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr oválu viditelný 32,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list zažloutlý viz foto, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Josef Gassler - Chalupa v horách

Josef Gassler
Chalupa v horách

Id: 209705

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail