Aukce LVII./2019
Emil Filla
Akt
Id: 210209
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 57
Jan Smetana
Ženský akt
Id: 211210
kombinovaná technika/ papír, rozměr ve výřezu 53 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Andy Warhol
Saint Apollonia
Id: 216101
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Vánoční projížďka
Id: 215201
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
27 500 Kč
Příhozy: 58
Roman Havelka
Lesní potok
Id: 210304
olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč
Josef Krejsa
V krajině
Id: 213302
olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatky na povrchu malby, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 100 Kč
Zdena Höhmová
Alchymistovo zátiší
Id: 209911
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50
Zdeněk Burian
Nedobrovolný dobrodruh
Id: 210210
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 18,5 cm, značeno monogramem a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 52
Josef Lada
Na hnízdě
Id: 215706
kresba/papír, rozměr listu 15,2 x 12,6 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Pavly Pečínkové
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 49
František Emler
Večer na Baltu
Id: 216402
olej/tempera/lepenka, rozměr 32,5 x 90 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, ve spodní části oloupaná barva, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50
Vojtěch Sedláček
U traktoru
Id: 210214
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 57
Roman Havelka
Motiv ze středomoří
Id: 211504
olej/lepenka, rozměr 51 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
4 700 Kč
25 000 Kč
Zdeněk Burian
Konvolut dvou kusů
Id: 216801
kvaš/papír, rozměr každého 24,5 x 16,5 cm, značeno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,lehce poškozené sklo,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 600 Kč
Jan Smetana
Stojící akt
Id: 210001
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 57 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Ullmann
Zima
Id: 214201
olej/karton, rozměr 15 x 14 cm, značeno vlevo nahoře, doba vzniku kolem 1910, dekorativně adjustováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto, dílo publikováno ve výstavním katalogu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč