Čas na serveru 02:21:14

Aukce LVII./2019

Emil Filla - Akt

Emil Filla
Akt

Id: 210209

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 57

Jan  Smetana - Ženský akt

Jan Smetana
Ženský akt

Id: 211210

kombinovaná technika/ papír, rozměr ve výřezu 53 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Andy Warhol - Saint Apollonia

Andy Warhol
Saint Apollonia

Id: 216101

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Vánoční projížďka

Vojtěch Sedláček
Vánoční projížďka

Id: 215201

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

27 500

Detail

Příhozy: 58

Roman Havelka - Lesní potok

Roman Havelka
Lesní potok

Id: 210304

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Krejsa - V krajině

Josef Krejsa
V krajině

Id: 213302

olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatky na povrchu malby, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

26 100

Detail

Zdena Höhmová - Alchymistovo zátiší

Zdena Höhmová
Alchymistovo zátiší

Id: 209911

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Burian - Nedobrovolný dobrodruh

Zdeněk Burian
Nedobrovolný dobrodruh

Id: 210210

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 18,5 cm, značeno monogramem a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
2 200

26 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 52

Josef Lada - Na hnízdě

Josef Lada
Na hnízdě

Id: 215706

kresba/papír, rozměr listu 15,2 x 12,6 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Pavly Pečínkové

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 49

František Emler - Večer na Baltu

František Emler
Večer na Baltu

Id: 216402

olej/tempera/lepenka, rozměr 32,5 x 90 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, ve spodní části oloupaná barva, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

26 000

Detail

Příhozy: 50

Vojtěch  Sedláček - U traktoru

Vojtěch Sedláček
U traktoru

Id: 210214

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
1 800

25 000

Detail

Příhozy: 57

Roman Havelka - Motiv ze středomoří

Roman Havelka
Motiv ze středomoří

Id: 211504

olej/lepenka, rozměr 51 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
4 700

25 000

Detail

Zdeněk Burian - Konvolut dvou kusů

Zdeněk Burian
Konvolut dvou kusů

Id: 216801

kvaš/papír, rozměr každého 24,5 x 16,5 cm, značeno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,lehce poškozené sklo,po

Vyvolávací cena:

24 600

Detail

Jan  Smetana - Stojící akt

Jan Smetana
Stojící akt

Id: 210001

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 57 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

24 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Ullmann - Zima

Josef Ullmann
Zima

Id: 214201

olej/karton, rozměr 15 x 14 cm, značeno vlevo nahoře, doba vzniku kolem 1910, dekorativně adjustováno, na zadní straně výstavní štítek viz foto, dílo publikováno ve výstavním katalogu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail