Aukce LVII./2019
Na pastvě
Id: 216701
olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nerestaurovaném stavu, po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 300 Kč
Zdeněk Sigmund
Z Bretagne
Id: 211601
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 209 Kč
Otakar Štembera
Čertovka
Id: 201701
olej/karton, rozměr 40 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Jaromír Kunc
Mlýn v zimě
Id: 214602
olej/lepenka, rozměr 50 x 63 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
František Horník-Lánský
Malý střadatel
Id: 209710
olej/lepenka, rozměr malby 34 x 24 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Otakar Štáfl
Studie ke španělce
Id: 216505
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 25 cm, neznačeno, na zadní straně výstavní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Alois Tužinský (Tužina)
Po sklizni
Id: 214601
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 000 Kč
Abstraktní kompozice
Id: 209912
malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole Považan, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
František Adamec
Krojovaný chlapec
Id: 211509
olej/karton, rozměr cca 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, karton mírně prohnutý,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 800 Kč
Jaroslav Grus
U starého mlýna
Id: 214605
olej/karton, rozměr 33 x 51 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
2 800 Kč
Augustin Palme
U panovníka
Id: 209711
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 31 cm, značeno vlevo dole, ve spodní části vytlačený erb, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Zdeněk Blažek
Daleký pohled
Id: 209707
olej/plátno, rozměr 59 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Josef Štolovský
U rybníka
Id: 213402
olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
František X. Diblík
Horký den
Id: 215404
olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč
František Záleský
Město
Id: 217002
olej/překližka, rozměr 44 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč