Čas na serveru 19:37:32

Aukce LVII./2019

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 216701

olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nerestaurovaném stavu, po

Vyvolávací cena:
1 600

3 300

Detail

Zdeněk Sigmund - Z Bretagne

Zdeněk Sigmund
Z Bretagne

Id: 211601

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 209

Detail

Otakar Štembera - Čertovka

Otakar Štembera
Čertovka

Id: 201701

olej/karton, rozměr 40 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Jaromír Kunc - Mlýn v zimě

Jaromír Kunc
Mlýn v zimě

Id: 214602

olej/lepenka, rozměr 50 x 63 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

František Horník-Lánský - Malý střadatel

František Horník-Lánský
Malý střadatel

Id: 209710

olej/lepenka, rozměr malby 34 x 24 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Otakar Štáfl - Studie ke španělce

Otakar Štáfl
Studie ke španělce

Id: 216505

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 25 cm, neznačeno, na zadní straně výstavní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Po sklizni

Alois Tužinský (Tužina)
Po sklizni

Id: 214601

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Autor neurčen - Abstraktní kompozice

Abstraktní kompozice

Id: 209912

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole Považan, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František Adamec - Krojovaný chlapec

František Adamec
Krojovaný chlapec

Id: 211509

olej/karton, rozměr cca 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, karton mírně prohnutý,po

Vyvolávací cena:
800

2 800

Detail

Jaroslav Grus - U starého mlýna

Jaroslav Grus
U starého mlýna

Id: 214605

olej/karton, rozměr 33 x 51 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 600

2 800

Detail

Augustin Palme - U panovníka

Augustin Palme
U panovníka

Id: 209711

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 31 cm, značeno vlevo dole, ve spodní části vytlačený erb, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Zdeněk Blažek - Daleký pohled

Zdeněk Blažek
Daleký pohled

Id: 209707

olej/plátno, rozměr 59 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Štolovský - U rybníka

Josef Štolovský
U rybníka

Id: 213402

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Diblík - Horký den

František X. Diblík
Horký den

Id: 215404

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

František Záleský - Město

František Záleský
Město

Id: 217002

olej/překližka, rozměr 44 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail