Čas na serveru 15:15:55

Aukce LVII./2019

František Tavík Šimon - Před obchodem

František Tavík Šimon
Před obchodem

Id: 210212

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
1 800

4 600

Detail

František  Tichý - Velká krajina z Říček

František Tichý
Velká krajina z Říček

Id: 216809

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 36 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Antonín Mára - Páv

Antonín Mára
Páv

Id: 217405

patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška odlitku cca 5,5 cm, celková výška cca 7,5 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:
800

4 600

Detail

Janos Bak - Ležící akt

Janos Bak
Ležící akt

Id: 213102

olej/plátno, rozměr 70 x 76 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Štolovský - Stará chalupa

Josef Štolovský
Stará chalupa

Id: 213404

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Milada Marešová - Ilustrace ke knize

Milada Marešová
Ilustrace ke knize

Id: 209712

kombinovaná technika/barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměry ve výřezu: 11,5 x 17,5 cm; 11,5 x 17,5 cm; 23 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, jedná se o ilustraci ke knize Boženy Němcové "Báchorky"

Vyvolávací cena:
2 800

4 100

Detail

  Autor neurčen - Luční potok

Luční potok

Id: 211513

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Břetislav Benda - Stojící dívka

Břetislav Benda
Stojící dívka

Id: 211525

pálená patinovaná hlína, celková výška včetně dřevěného podstavce 63,5 cm, značeno ve spodní části sochy, povrch otřený,po

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Ferdinand Engelmüller - Polabská krajina

Ferdinand Engelmüller
Polabská krajina

Id: 215103

olej/karton, rozměr 9,8 x 13,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti synem malíře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Pavel Hromnytzky - Pohled na město

Pavel Hromnytzky
Pohled na město

Id: 217009

olej/karton, rozměr 28,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

4 100

Detail

Jiří Anderle - Bystré oko ženy

Bystré oko ženy

Id: 217011

kresba/papír, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno s věnováním a datací vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Václav Hejna - Postavy

Václav Hejna
Postavy

Id: 206801

malba/lepenka, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo nahoře s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Camill Stuchlík - Zátiší s ovocem

Camill Stuchlík
Zátiší s ovocem

Id: 209702

olej/plátno, rozměr 63 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustaci, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zebra

Zebra

Id: 209925

olej/lepenka, rozměr 50 x 39 cm, značeno monogramem a datací ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Otakar Štembera - Jabloně

Otakar Štembera
Jabloně

Id: 201703

olej/lepenka, rozměr 43 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

3 900

Detail