Aukce LVII./2019
Janos Bak
Ležící akt
Id: 213102
olej/plátno, rozměr 70 x 76 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč
Josef Štolovský
Stará chalupa
Id: 213404
olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Milada Marešová
Ilustrace ke knize
Id: 209712
kombinovaná technika/barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměry ve výřezu: 11,5 x 17,5 cm; 11,5 x 17,5 cm; 23 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, jedná se o ilustraci ke knize Boženy Němcové "Báchorky"
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 100 Kč
Luční potok
Id: 211513
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč
Břetislav Benda
Stojící dívka
Id: 211525
pálená patinovaná hlína, celková výška včetně dřevěného podstavce 63,5 cm, značeno ve spodní části sochy, povrch otřený,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Ferdinand Engelmüller
Polabská krajina
Id: 215103
olej/karton, rozměr 9,8 x 13,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti synem malíře, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč
Pavel Hromnytzky
Pohled na město
Id: 217009
olej/karton, rozměr 28,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
4 100 Kč
Bystré oko ženy
Id: 217011
kresba/papír, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno s věnováním a datací vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč
Václav Hejna
Postavy
Id: 206801
malba/lepenka, rozměr 49,5 x 40 cm, značeno vlevo nahoře s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Camill Stuchlík
Zátiší s ovocem
Id: 209702
olej/plátno, rozměr 63 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na dekorativní adjustaci, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 000 Kč
Zebra
Id: 209925
olej/lepenka, rozměr 50 x 39 cm, značeno monogramem a datací ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč
Otakar Štembera
Jabloně
Id: 201703
olej/lepenka, rozměr 43 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 900 Kč
Bedřich Mudroch
Předjarní nebe
Id: 209704
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Josef Krčil
Trosky
Id: 209805
olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 900 Kč
Karel Jan Sigmund
Na cestě k rybníku
Id: 211613
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč