Aukce LVII./2019
Josef Jíra
Věštění
Id: 214004
kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 215102
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 100
Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě
Id: 215401
olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 95
Vladimír Komárek
Šedé hrozno
Id: 215801
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
83 500 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107
Alfons Mucha
O králích a vílách
Id: 209101
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 007 Kč
Klóthó
Id: 210503
patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
83 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 72
Zdeněk Hajný
Na motivy Písní kosmických
Id: 213301
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena na několika místech, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
75 000 Kč
František Ringo Čech
Dobívání vesmíru
Id: 211801
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 67
Marie Čermínová - Toyen
Kompozice se sedící dívkou
Id: 211204
perokresba tuží/akvarel/podkresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78
Karel Těšínský
Kompozice
Id: 209909
malba/plátno, rozměr 75,5 x 60 cm, značeno na zadní straně hůře čitelné, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, je zanesen v soupisu díla pod číslem 43
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 68
Roman Havelka
Zima
Id: 210305
olej/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
67 500 Kč
Příhozy: 84
Andy Warhol
San Francisco Silverspot
Id: 216102
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 88/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 001 Kč
Příhozy: 59
Andrej Bělocvětov
Chlapec s papírem
Id: 214501
olej/plátno, rozměr 61,5 x 79 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rentoilováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy, oděrky na rámu, publikováno ve Výstavním katalogu Umělecké besedy, Malíři a sochaři UB 1948, Slovanský ostrov, č. katalogu 9
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 69
Iva Hüttnerová
Hodinový hotel
Id: 215501
malba/plátno/karton, rozměr oválu 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 69
Václav Brožík
Trubači
Id: 208510
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 77