Čas na serveru 10:54:48

Aukce LVII./2019

Josef Jíra - Věštění

Josef Jíra
Věštění

Id: 214004

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

105 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 107

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 100

Bedřich  Feigl - Dům Jiřího Trnky na Kampě

Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě

Id: 215401

olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

100 000

Detail

Příhozy: 95

Vladimír Komárek - Šedé hrozno

Vladimír Komárek
Šedé hrozno

Id: 215801

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 800

83 500

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 107

Alfons Mucha - O králích a vílách

Alfons Mucha
O králích a vílách

Id: 209101

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
15 000

83 007

Detail

Olbram Zoubek - Klóthó

Klóthó

Id: 210503

patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 72

Zdeněk Hajný - Na motivy Písní kosmických

Zdeněk Hajný
Na motivy Písní kosmických

Id: 213301

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lehce poškozena na několika místech, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

František Ringo Čech - Dobívání vesmíru

František Ringo Čech
Dobívání vesmíru

Id: 211801

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 67

Marie Čermínová - Toyen - Kompozice se sedící dívkou

Marie Čermínová - Toyen
Kompozice se sedící dívkou

Id: 211204

perokresba tuží/akvarel/podkresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka

Vyvolávací cena:

70 500

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 78

Karel Těšínský - Kompozice

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 209909

malba/plátno, rozměr 75,5 x 60 cm, značeno na zadní straně hůře čitelné, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, je zanesen v soupisu díla pod číslem 43

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 68

Roman Havelka - Zima

Roman Havelka
Zima

Id: 210305

olej/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

67 500

Detail

Příhozy: 84

Andy Warhol - San Francisco Silverspot

Andy Warhol
San Francisco Silverspot

Id: 216102

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 88/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

63 001

Detail

Příhozy: 59

Andrej Bělocvětov - Chlapec s papírem

Andrej Bělocvětov
Chlapec s papírem

Id: 214501

olej/plátno, rozměr 61,5 x 79 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rentoilováno, na zadní straně štítek Umělecké besedy, oděrky na rámu, publikováno ve Výstavním katalogu Umělecké besedy, Malíři a sochaři UB 1948, Slovanský ostrov, č. katalogu 9

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Detail

Příhozy: 69

Iva Hüttnerová - Hodinový hotel

Iva Hüttnerová
Hodinový hotel

Id: 215501

malba/plátno/karton, rozměr oválu 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 69

Václav Brožík - Trubači

Václav Brožík
Trubači

Id: 208510

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 77