Čas na serveru 16:22:07

Aukce LVII./2019

Alois Wachsmann - Shledání

Alois Wachsmann
Shledání

Id: 210203

kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 38,5 cm, značeno a datováno v tisku, pozůstalostní razítko vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Bílá černoška

František Tichý
Bílá černoška

Id: 211702

suchá jehla/papír, rozměr tisku 19 x 13 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

František Klimeš - Při sklizni

František Klimeš
Při sklizni

Id: 211502

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, obraz poškozen protržením, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

František Emler - Karlův most

František Emler
Karlův most

Id: 216202

tempera/karton, rozměr 18 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Štolovský - Výmlat

Josef Štolovský
Výmlat

Id: 213408

olej/plátno, rozměr 74 x 94 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

5 100

Detail

Radana Salmonová - Stará listina

Radana Salmonová
Stará listina

Id: 209919

olej/deska, rozměr 54 x 47 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Hlinomaz - Novoroční přání

Josef Hlinomaz
Novoroční přání

Id: 213701

kresba/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Svolinský - Studie

Karel Svolinský
Studie

Id: 216803

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
800

Detail

František Tavík Šimon - Z Indie

František Tavík Šimon
Z Indie

Id: 216806

lept/papír, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - U mostu

František Tavík Šimon
U mostu

Id: 210211

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
1 800

4 800

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Kachničky

Vojtěch Hynek Popelka
Kachničky

Id: 216811

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Pravoslav Kotík - Dvojice

Pravoslav Kotík
Dvojice

Id: 215702

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Krčmář - Abstraktní kompozice

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 209701

olej/deska, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Radana Salmonová - Písmo

Radana Salmonová
Písmo

Id: 209921

malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Tavík Šimon - Na nábřeží

František Tavík Šimon
Na nábřeží

Id: 210205

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 40,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail