Aukce LVII./2019
František Emler
Karlův most
Id: 216202
tempera/karton, rozměr 18 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Josef Štolovský
Výmlat
Id: 213408
olej/plátno, rozměr 74 x 94 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 100 Kč
Radana Salmonová
Stará listina
Id: 209919
olej/deska, rozměr 54 x 47 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Josef Hlinomaz
Novoroční přání
Id: 213701
kresba/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Karel Svolinský
Studie
Id: 216803
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč
František Tavík Šimon
Z Indie
Id: 216806
lept/papír, rozměr ve výřezu 31 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
František Tavík Šimon
U mostu
Id: 210211
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 800 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Kachničky
Id: 216811
olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 800 Kč
Pravoslav Kotík
Dvojice
Id: 215702
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
František Krčmář
Abstraktní kompozice
Id: 209701
olej/deska, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč
Radana Salmonová
Písmo
Id: 209921
malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
František Tavík Šimon
Na nábřeží
Id: 210205
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 40,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
František Tavík Šimon
Před obchodem
Id: 210212
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 600 Kč
František Tichý
Velká krajina z Říček
Id: 216809
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 36 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Antonín Mára
Páv
Id: 217405
patinovaný bronz na kamenném podstavci, výška odlitku cca 5,5 cm, celková výška cca 7,5 cm, neznačeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 600 Kč