Aukce LVII./2019
Lutobor Hlavsa
Na výstavě
Id: 212001
olej/plátno, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobná poškození v malbě
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
44 445 Kč
František Drtikol
Červánky v kopcích
Id: 209916
olej/karton, rozměr 32,5 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 60
Jan Skramlík
Veselý sklepmistr
Id: 213303
olej/dřevo, rozměr 45,5 x 35 cm, značeno pravo dole, drobné oděrky na povrchu malby, vlásková prasklina, obraz volný v poškozeném rámu, lehce prohnutá dřevěná deska
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
44 000 Kč
Lože (hlava-klín)
Id: 210103
olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 001 Kč
Marko Čermák
Ve Stínadlech
Id: 211202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 56
Karel Chaba
Na Čertovce
Id: 211706
pastel/papír, rozměr ve výřezu 56 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 68
Irena Dědičová
Surrealistická kompozice
Id: 209904
malba/plátno, rozměr 146 x 96 cm, značeno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 65
Irena Dědičová
Bouře
Id: 209905
malba/plátno, rozměr 146 x 97 cm, značeno na rámu na zadní straně, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 48
Robert Jiran
Dostaveníčko
Id: 211902
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 73
Kristian Kodet
Krist
Id: 214904
olej/plátno/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorův štítek na zadní straně, dekorativně adjustováno, přiložen originální Certifikát k dílu z 18. 4. 2012
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 52
Robert Jiran
Tanec
Id: 211901
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 79
The Childhood
Id: 212201
fotografie, rozměr cca 30 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 49
František Ringo Čech
Dobytí Ještědu
Id: 218602
olej/plátno, rozměr 85 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Thoma
Krajina
Id: 208511
olej/plátno, rozměr 84 x 132 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
39 000 Kč
Robert Jiran
Tři grácie
Id: 211905
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 60