Čas na serveru 09:17:17

Aukce LVII./2019

Lutobor Hlavsa - Na výstavě

Lutobor Hlavsa
Na výstavě

Id: 212001

olej/plátno, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobná poškození v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

44 445

Detail

František Drtikol - Červánky v kopcích

František Drtikol
Červánky v kopcích

Id: 209916

olej/karton, rozměr 32,5 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

44 000

Detail

Příhozy: 60

Jan Skramlík - Veselý sklepmistr

Jan Skramlík
Veselý sklepmistr

Id: 213303

olej/dřevo, rozměr 45,5 x 35 cm, značeno pravo dole, drobné oděrky na povrchu malby, vlásková prasklina, obraz volný v poškozeném rámu, lehce prohnutá dřevěná deska

Vyvolávací cena:
7 500

44 000

Detail

Olbram Zoubek - Lože (hlava-klín)

Lože (hlava-klín)

Id: 210103

olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

43 001

Detail

Marko Čermák - Ve Stínadlech

Marko Čermák
Ve Stínadlech

Id: 211202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Chaba  - Na Čertovce

Karel Chaba
Na Čertovce

Id: 211706

pastel/papír, rozměr ve výřezu 56 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 68

Irena Dědičová - Surrealistická kompozice

Irena Dědičová
Surrealistická kompozice

Id: 209904

malba/plátno, rozměr 146 x 96 cm, značeno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 65

Irena Dědičová - Bouře

Irena Dědičová
Bouře

Id: 209905

malba/plátno, rozměr 146 x 97 cm, značeno na rámu na zadní straně, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

42 000

Detail

Příhozy: 48

Robert Jiran - Dostaveníčko

Robert Jiran
Dostaveníčko

Id: 211902

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 73

Kristian Kodet - Krist

Kristian Kodet
Krist

Id: 214904

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorův štítek na zadní straně, dekorativně adjustováno, přiložen originální Certifikát k dílu z 18. 4. 2012

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 52

Robert Jiran - Tanec

Robert Jiran
Tanec

Id: 211901

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 79

Jan Saudek - The Childhood

The Childhood

Id: 212201

fotografie, rozměr cca 30 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 49

František Ringo Čech - Dobytí Ještědu

František Ringo Čech
Dobytí Ještědu

Id: 218602

olej/plátno, rozměr 85 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Thoma - Krajina

Josef Thoma
Krajina

Id: 208511

olej/plátno, rozměr 84 x 132 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
20 000

39 000

Detail

Robert Jiran - Tři grácie

Robert Jiran
Tři grácie

Id: 211905

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 60