Aukce LVII./2019
Zdeněk Burian
V lovecké chatě
Id: 210208
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Robert Jiran
Zátiší s kocourem
Id: 211904
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 53
Zdeněk Sigmund
V zátoce
Id: 211606
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
19 600 Kč
Příhozy: 59
Emil Filla
Zátiší
Id: 212702
lept/papír, rozměr tisku 20 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Endre Nemes
Tvary
Id: 216302
smalt na plechu, rozměr reliéfu 40 x 50 cm, celkový rozměr 43,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně včetně datace
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
19 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Před stavením
Id: 215104
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Karel Chaba
Židle pod věží
Id: 211707
malba/dřevěná deska, rozměr oválu 57,5 x 16 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Josef Ženíšek
Dívka v závoji
Id: 211516
olej/karton, rozměr cca 46 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Kamil Lhoták
Letadlo
Id: 214903
lept/papír, rozměr leptu 40 x 29,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Ptáci vylézají z děr
Id: 214906
kresba/pastel/papír, rozměr listu cca 14,5 x 21,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti díla synem autora
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 400 Kč
Neznačeno
Historický interiér
Id: 208505
olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 54
Neznačeno
Podhorská řeka
Id: 216601
olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, v minulosti rentoilováno, restaurováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
18 000 Kč
S. G. Maran
Soumrak
Id: 211517
olej/karton, rozměr 55 x 66 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Panuška
Zimní chalupa ze Štramberka
Id: 214701
olej/plátno, rozměr 40 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lokálně vypadaná, variace obrazu publikována v Soupisu autora od Jiřího Valečky viz. foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 166 Kč
Roman Havelka
Pohled do údolí
Id: 214603
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 53