Čas na serveru 14:48:53

Aukce LVII./2019

Zdeněk Burian - V lovecké chatě

Zdeněk Burian
V lovecké chatě

Id: 210208

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Robert Jiran - Zátiší s kocourem

Robert Jiran
Zátiší s kocourem

Id: 211904

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 53

Zdeněk Sigmund - V zátoce

Zdeněk Sigmund
V zátoce

Id: 211606

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Příhozy: 59

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 212702

lept/papír, rozměr tisku 20 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Endre  Nemes - Tvary

Endre Nemes
Tvary

Id: 216302

smalt na plechu, rozměr reliéfu 40 x 50 cm, celkový rozměr 43,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně včetně datace

Vyvolávací cena:
7 000

19 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Před stavením

Vojtěch Sedláček
Před stavením

Id: 215104

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Karel Chaba  - Židle pod věží

Karel Chaba
Židle pod věží

Id: 211707

malba/dřevěná deska, rozměr oválu 57,5 x 16 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Ženíšek - Dívka v závoji

Josef Ženíšek
Dívka v závoji

Id: 211516

olej/karton, rozměr cca 46 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Kamil Lhoták - Letadlo

Kamil Lhoták
Letadlo

Id: 214903

lept/papír, rozměr leptu 40 x 29,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Ota Janeček - Ptáci vylézají z děr

Ptáci vylézají z děr

Id: 214906

kresba/pastel/papír, rozměr listu cca 14,5 x 21,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti díla synem autora

Vyvolávací cena:
3 800

18 400

Detail

  Neznačeno - Historický interiér

Neznačeno
Historický interiér

Id: 208505

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 54

  Neznačeno - Podhorská řeka

Neznačeno
Podhorská řeka

Id: 216601

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, v minulosti rentoilováno, restaurováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

18 000

Detail

S. G.  Maran - Soumrak

S. G. Maran
Soumrak

Id: 211517

olej/karton, rozměr 55 x 66 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
2 200

17 500

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Panuška - Zimní chalupa ze Štramberka

Jaroslav Panuška
Zimní chalupa ze Štramberka

Id: 214701

olej/plátno, rozměr 40 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lokálně vypadaná, variace obrazu publikována v Soupisu autora od Jiřího Valečky viz. foto

Vyvolávací cena:

17 166

Detail

Roman Havelka - Pohled do údolí

Roman Havelka
Pohled do údolí

Id: 214603

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 53