Čas na serveru 11:34:30

Aukce LVII./2019

Karel Hýbl - Pradleny

Karel Hýbl
Pradleny

Id: 209910

olej/karton, rozměr 64,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, obraz v minulosti poškozen a restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Václav Rožánek - Stůl

Václav Rožánek
Stůl

Id: 211709

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 34 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:
1 600

9 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Zimní nálada

František Daněk - Sedláček
Zimní nálada

Id: 216506

olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

9 178

Detail

Karel Skála - Ležící akt

Karel Skála
Ležící akt

Id: 212801

olej/plátno, rozměr 76 x 101 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jaroslav Serpan - EKN - 22

Jaroslav Serpan
EKN - 22

Id: 209906

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 75 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

9 000

Detail

Jaroslav Serpan - EKN - 28

Jaroslav Serpan
EKN - 28

Id: 209907

Vyvolávací cena:
3 800

9 000

Detail

Zdeněk Sýkora - Geometrický motiv

Zdeněk Sýkora
Geometrický motiv

Id: 212704

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan  Bauch - Odysseus

Jan Bauch
Odysseus

Id: 213601

slitina olova, celková výška 9,5 cm, značeno ve spodní části monogramem, původní stav, dílo uvedeno v monografii Jan Bauch, rok vzniku 1976,

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

V. Příhoda - Z Egypta

V. Příhoda
Z Egypta

Id: 218005

olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Březina - Březová alej

Václav Březina
Březová alej

Id: 214604

olej/karton, rozměr 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba lokálně vysypána

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

  Neznačeno - Pirát

Neznačeno
Pirát

Id: 172102

olej/dřevo, rozměr 31 x 26 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

8 550

Detail

Miloslav Chlupáč - Postava ženy

Miloslav Chlupáč
Postava ženy

Id: 210213

kresba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, list v ploše drobně poškozen, po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Rožánek - Ostražitý

Václav Rožánek
Ostražitý

Id: 211710

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

Jiří Anderle - Oidipus a Antigona

Oidipus a Antigona

Id: 213801

lept/papír, rozměr listu 48 x 64,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, volně loženo v paspartě

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Hodný - Krajina snů

Ladislav Hodný
Krajina snů

Id: 217006

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail