Aukce LVII./2019
František Daněk - Sedláček
Zimní nálada
Id: 216506
olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 178 Kč
Karel Skála
Ležící akt
Id: 212801
olej/plátno, rozměr 76 x 101 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Jaroslav Serpan
EKN - 22
Id: 209906
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 75 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Serpan
EKN - 28
Id: 209907
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 000 Kč
Zdeněk Sýkora
Geometrický motiv
Id: 212704
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Jan Bauch
Odysseus
Id: 213601
slitina olova, celková výška 9,5 cm, značeno ve spodní části monogramem, původní stav, dílo uvedeno v monografii Jan Bauch, rok vzniku 1976,
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč
V. Příhoda
Z Egypta
Id: 218005
olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Václav Březina
Březová alej
Id: 214604
olej/karton, rozměr 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba lokálně vysypána
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 700 Kč
Neznačeno
Pirát
Id: 172102
olej/dřevo, rozměr 31 x 26 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 550 Kč
Miloslav Chlupáč
Postava ženy
Id: 210213
kresba/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, list v ploše drobně poškozen, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Václav Rožánek
Ostražitý
Id: 211710
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
8 500 Kč
Oidipus a Antigona
Id: 213801
lept/papír, rozměr listu 48 x 64,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, volně loženo v paspartě
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Ladislav Hodný
Krajina snů
Id: 217006
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Zdeno Horecký
Rozsuteč
Id: 217012
olej/plátno/sololit, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
František Tavík Šimon
Paříž v dešti
Id: 210215
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 110 Kč