Aukce LVII./2019
Pocta Bohumilu Hrabalovi
Id: 211701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně fotografie Bohumila Hrabala z roku 1997, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 600 Kč
Albín Brunovský
Moře
Id: 210207
lept/papír, rozměr tisku 25 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
František Foltýn
Konvolut tří kusů
Id: 210216
1) kresba tužkou/papír, rozměr listu 10 x 10 cm, značeno vpravo dole; 2) kresba tuží/papír, rozměr listu cca 26 x 23 cm, list značený a datovaný na zadní straně; 3) kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 28 x 23 cm, značeno a datováno na zadní straně; vše zaskleno, oděrky na rámech, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Josef Ullmann
Vesnické střechy
Id: 215709
olej/lepenka, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Petr Matýsek
Spící dívka
Id: 208502
olej/plátno, 74 x 96 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
František Drtikol
Strmé kopce
Id: 209917
olej/překližka, rozměr 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole s datací, v ploše obrazu prasklinky, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 000 Kč
Emil Filla
Héraklés bojující s nemejským lvem
Id: 211711
reliéf/patinovaná sádra, rozměr 41,5 x 52,5 cm, značeno vlastnoručně v hmotě na zadní straně, drobné oděrky na povrchu, původní stav
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
13 000 Kč
Neznačeno
Rozkvetlý sad
Id: 211518
olej/karton, rozměr 74 x 100 cm, zrestaurovaný rám,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 550 Kč
Josef Krejsa
Pohled na zříceninu
Id: 209804
olej/plátno/karton, rozměr 45 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Podzim
Id: 214102
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
Gustav Macoun
Krajina
Id: 216606
olej/karton, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
12 500 Kč
Z Orientu
Id: 216702
olej/karton, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč
Stanislav Lolek
Koroptvičky
Id: 212402
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 050 Kč
František Hudeček
Postava u stolu
Id: 211203
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 18,5 x 12,2 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra a Dobroslava Halaty
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Zima na vsi
Id: 211609
olej/překližka, rozměr 50 x 66,5 cm, značeno slabě vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
12 000 Kč