Čas na serveru 12:21:41

Aukce LVII./2019

Jan  Bauch - Zpívající Jan Hus

Jan Bauch
Zpívající Jan Hus

Id: 213602

tempera/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Slavíček - Mořský příboj

Jan Slavíček
Mořský příboj

Id: 214204

olej/malířská lepenka, rozměr cca 15 x 29 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko, novodobě adjustováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jiří Anderle - Pocta Bohumilu Hrabalovi

Pocta Bohumilu Hrabalovi

Id: 211701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně fotografie Bohumila Hrabala z roku 1997, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Albín Brunovský - Moře

Albín Brunovský
Moře

Id: 210207

lept/papír, rozměr tisku 25 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František  Foltýn - Konvolut tří kusů

František Foltýn
Konvolut tří kusů

Id: 210216

1) kresba tužkou/papír, rozměr listu 10 x 10 cm, značeno vpravo dole; 2) kresba tuží/papír, rozměr listu cca 26 x 23 cm, list značený a datovaný na zadní straně; 3) kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 28 x 23 cm, značeno a datováno na zadní straně; vše zaskleno, oděrky na rámech, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Ullmann - Vesnické střechy

Josef Ullmann
Vesnické střechy

Id: 215709

olej/lepenka, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Petr Matýsek - Spící dívka

Petr Matýsek
Spící dívka

Id: 208502

olej/plátno, 74 x 96 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Drtikol - Strmé kopce

František Drtikol
Strmé kopce

Id: 209917

olej/překližka, rozměr 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole s datací, v ploše obrazu prasklinky, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Emil Filla - Héraklés bojující s nemejským lvem

Emil Filla
Héraklés bojující s nemejským lvem

Id: 211711

reliéf/patinovaná sádra, rozměr 41,5 x 52,5 cm, značeno vlastnoručně v hmotě na zadní straně, drobné oděrky na povrchu, původní stav

Vyvolávací cena:
8 000

13 000

Detail

  Neznačeno - Rozkvetlý sad

Neznačeno
Rozkvetlý sad

Id: 211518

olej/karton, rozměr 74 x 100 cm, zrestaurovaný rám,po

Vyvolávací cena:

12 550

Detail

Josef Krejsa - Pohled na zříceninu

Josef Krejsa
Pohled na zříceninu

Id: 209804

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 214102

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Gustav Macoun - Krajina

Gustav Macoun
Krajina

Id: 216606

olej/karton, rozměr cca 15 x 16 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

12 500

Detail

  Autor neurčen - Z Orientu

Z Orientu

Id: 216702

olej/karton, rozměr 71 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav,po

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail

Stanislav Lolek - Koroptvičky

Stanislav Lolek
Koroptvičky

Id: 212402

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 26,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

12 050

Detail