Čas na serveru 17:57:29

Aukce XLII./2017

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 99209

papírový reliéf, velikost listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Karel Laube - Snopy

Karel Laube
Snopy

Id: 104004

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce zvlněné plátno

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

  Autor neurčen - Domky pod horami

Domky pod horami

Id: 104011

olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, signováno vlevo dole, plátno lehce promáčknuto, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Autor neurčen - To chce klid

To chce klid

Id: 108406

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Neznačeno - Zřícenina

Neznačeno
Zřícenina

Id: 99444

kvaš/papír, rozměr 20 x 25 cm, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

 Porcelán - Kočka

Porcelán
Kočka

Id: 104802

glazovaný porcelán, rozměr 13,5 x 12 cm, značeno na spodní straně, výborný stav

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

  Neznačeno - Krajina

Neznačeno
Krajina

Id: 99418

olej/karton, rozměr 16 x 20,5 cm, malba poškozena, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Neznačeno - Břízy u potůčku

Neznačeno
Břízy u potůčku

Id: 104111

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 23 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
300

600

Detail

  Autor neurčen - Penelopea

Penelopea

Id: 106132

litografie/papír, velikost listu 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, vlevo dole 10/20, popis, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

  Autor neurčen - Z Velinska

Z Velinska

Id: 106133

kombinovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
600

600

Detail