Aukce XLII./2017
Josef s ratolestí
Id: 99209
papírový reliéf, velikost listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Karel Laube
Snopy
Id: 104004
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce zvlněné plátno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
Domky pod horami
Id: 104011
olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, signováno vlevo dole, plátno lehce promáčknuto, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
To chce klid
Id: 108406
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Zřícenina
Id: 99444
kvaš/papír, rozměr 20 x 25 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Porcelán
Kočka
Id: 104802
glazovaný porcelán, rozměr 13,5 x 12 cm, značeno na spodní straně, výborný stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Neznačeno
Krajina
Id: 99418
olej/karton, rozměr 16 x 20,5 cm, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Neznačeno
Břízy u potůčku
Id: 104111
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 23 cm, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč
Penelopea
Id: 106132
litografie/papír, velikost listu 46 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, vlevo dole 10/20, popis, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Z Velinska
Id: 106133
kombinovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč