Čas na serveru 19:03:18

Aukce XLII./2017

Karel Schadt - Kvetoucí louka

Karel Schadt
Kvetoucí louka

Id: 104015

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

19 200

Detail

Příhozy: 55

Hanuš Schwaiger - Portrét muže

Hanuš Schwaiger
Portrét muže

Id: 106803

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 17,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 603

Detail

Josef Velčovský - Mlhy nad Červeným blatem

Josef Velčovský
Mlhy nad Červeným blatem

Id: 107002

akryl/plátno/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Alois Fišárek - Zátiší

Alois Fišárek
Zátiší

Id: 101701

malba/dřevo, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 63

Karel Chaba  - Staropražské zákoutí

Karel Chaba
Staropražské zákoutí

Id: 109001

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

  Neznačeno - U vína

Neznačeno
U vína

Id: 106806

olej/dřevo, rozměr 25 x 34 cm, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 001

Detail

  Neznačeno - Zřícenina nad jezem

Neznačeno
Zřícenina nad jezem

Id: 99430

kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 27 x 42,5 cm, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Miloslav  Holý - Osamělý statek

Miloslav Holý
Osamělý statek

Id: 105605

olej/plátno, rozměr 51 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Autor neurčen - Květinové zátiší s hnízdem

Květinové zátiší s hnízdem

Id: 106807

olej/plátno, rozměr 92 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Tkadlík - Svatý Pavel se loučí

František Tkadlík
Svatý Pavel se loučí

Id: 102407

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 102807

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jakub Obrovský - V zahradě

Jakub Obrovský
V zahradě

Id: 105101

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 32,5 cm signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 98402

kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 41 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Příhozy: 62

Jan  Dědina - Krajina pod Troskami

Jan Dědina
Krajina pod Troskami

Id: 102703

olej/překližka, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Ota Bubeníček - Demänovská hora

Ota Bubeníček
Demänovská hora

Id: 103103

olej/plátno, rozměr 55 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, novodobě dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

17 000

Detail