Aukce XLII./2017
Karel Schadt
Kvetoucí louka
Id: 104015
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 200 Kč
Příhozy: 55
Hanuš Schwaiger
Portrét muže
Id: 106803
olej/dřevo, rozměr 22,5 x 17,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 603 Kč
Josef Velčovský
Mlhy nad Červeným blatem
Id: 107002
akryl/plátno/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 600 Kč
Alois Fišárek
Zátiší
Id: 101701
malba/dřevo, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 63
Karel Chaba
Staropražské zákoutí
Id: 109001
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Neznačeno
U vína
Id: 106806
olej/dřevo, rozměr 25 x 34 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 001 Kč
Neznačeno
Zřícenina nad jezem
Id: 99430
kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 27 x 42,5 cm, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
Miloslav Holý
Osamělý statek
Id: 105605
olej/plátno, rozměr 51 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Květinové zátiší s hnízdem
Id: 106807
olej/plátno, rozměr 92 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
František Tkadlík
Svatý Pavel se loučí
Id: 102407
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 102807
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Jakub Obrovský
V zahradě
Id: 105101
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 32,5 cm signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 98402
kolorovaná ziknografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 41 cm, značeno v tisku vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 100 Kč
Příhozy: 62
Jan Dědina
Krajina pod Troskami
Id: 102703
olej/překližka, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Ota Bubeníček
Demänovská hora
Id: 103103
olej/plátno, rozměr 55 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, novodobě dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
17 000 Kč