Čas na serveru 08:17:38

Aukce XLII./2017

Jakob Koganowsky - Hájovna v létě

Jakob Koganowsky
Hájovna v létě

Id: 104007

olej/plátno, rozměr 80 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v minulosti opravován

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Richard Fremund - Akt

Richard Fremund
Akt

Id: 106115

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 6/10, paspartováno, zaskleno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupka pod mezí

Ota Bubeníček
Chaloupka pod mezí

Id: 93404

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lehce zvlněná lepenka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Antické zříceniny

Neznačeno
Antické zříceniny

Id: 99410

olej/dřevěná deska, rozměr 9,5 x 15 cm, podle školy Norberta Grunda, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ota Bubeníček - Starý lom

Ota Bubeníček
Starý lom

Id: 103102

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen/protržen

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Jiroudek - Ve dvoře

František Jiroudek
Ve dvoře

Id: 104601

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Gustav Macoun - Pohled na vesnici

Gustav Macoun
Pohled na vesnici

Id: 105301

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti odborně čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Karlův most

František Tavík Šimon
Karlův most

Id: 105602

litografie/papír, velikost tisku 31 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Hodr - Kampa s Karlovým mostem

Karel Hodr
Kampa s Karlovým mostem

Id: 106603

olej/karton, rozměr 42 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Pablo Picasso - Don Quijote

Pablo Picasso
Don Quijote

Id: 103902

litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 133/250, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 050

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Před školou

Vilém (Willi) Nowak
Před školou

Id: 102904

olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ota Janeček - Dívka s ptáčky

Dívka s ptáčky

Id: 103803

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky s ptáčky kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 30. IX. 90, velikost listu 29,7 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Panuška - Zamračený den

Jaroslav Panuška
Zamračený den

Id: 107201

olej/karton, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz lehce poškozen, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie a Josef s ratolestí

Marie a Josef s ratolestí

Id: 99204

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Pohled do kraje

Neznačeno
Pohled do kraje

Id: 99416

olej/plech, rozměr 17 x 22 cm, 19. století, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail