Aukce XLII./2017
Jakob Koganowsky
Hájovna v létě
Id: 104007
olej/plátno, rozměr 80 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v minulosti opravován
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Richard Fremund
Akt
Id: 106115
suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 6/10, paspartováno, zaskleno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Ota Bubeníček
Chaloupka pod mezí
Id: 93404
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lehce zvlněná lepenka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Antické zříceniny
Id: 99410
olej/dřevěná deska, rozměr 9,5 x 15 cm, podle školy Norberta Grunda, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Ota Bubeníček
Starý lom
Id: 103102
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen/protržen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
František Jiroudek
Ve dvoře
Id: 104601
olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Gustav Macoun
Pohled na vesnici
Id: 105301
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti odborně čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
František Tavík Šimon
Karlův most
Id: 105602
litografie/papír, velikost tisku 31 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Karel Hodr
Kampa s Karlovým mostem
Id: 106603
olej/karton, rozměr 42 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Pablo Picasso
Don Quijote
Id: 103902
litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 133/250, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 050 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Před školou
Id: 102904
olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Dívka s ptáčky
Id: 103803
dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky s ptáčky kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 30. IX. 90, velikost listu 29,7 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zamračený den
Id: 107201
olej/karton, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz lehce poškozen, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Marie a Josef s ratolestí
Id: 99204
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Neznačeno
Pohled do kraje
Id: 99416
olej/plech, rozměr 17 x 22 cm, 19. století, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč