Čas na serveru 12:17:31

Aukce XLII./2017

  Autor neurčen - Květinové zátiší

Květinové zátiší

Id: 106808

olej/plátno, rozměr 92 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Ota Bubeníček - Stavba našeho domku

Ota Bubeníček
Stavba našeho domku

Id: 103101

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

13 601

Detail

Jan Trampota - Řeka pod skalou

Jan Trampota
Řeka pod skalou

Id: 102408

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

František Líbal - Podzim

František Líbal
Podzim

Id: 104009

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity od JUDr. P. Tomana, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Autor neurčen - Stavení u vody

Stavení u vody

Id: 99412

olej/plátno/karton, rozměr 15,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, Antonín Chittussi - okruh

Vyvolávací cena:
1 200

13 100

Detail

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 102801

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Gustav  Porš - Potůček u chaloupky

Gustav Porš
Potůček u chaloupky

Id: 106302

olej/karton, rozměr 41 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Vilém  Kreibich - Pohled na Prahu

Vilém Kreibich
Pohled na Prahu

Id: 106007

olej/karton, rozměr 41 x 32 cm, signováno vlevo dole, kolem 1912, oděrky na rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

13 000

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupka na Svratce

Ota Bubeníček
Chaloupka na Svratce

Id: 99404

olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Josef Loukota - V dobrém rozmaru

Josef Loukota
V dobrém rozmaru

Id: 102510

kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 24 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, lehce zprohýbaná lepenka, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

12 600

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Svatokrádežní les

Marie Čermínová - Toyen
Svatokrádežní les

Id: 102803

suchá jehla/hedvábí, velikost listu 18,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/99, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Orientalní tanečnice

Josef Václav Směšný - Barnet
Orientalní tanečnice

Id: 105201

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 102806

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

12 002

Detail

Příhozy: 48

Jan Goth - Prodavač novin

Jan Goth
Prodavač novin

Id: 102507

olej/sololit, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Autor neurčen - Loďka u rákosí

Loďka u rákosí

Id: 106801

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail