Aukce XLII./2017
Květinové zátiší
Id: 106808
olej/plátno, rozměr 92 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Ota Bubeníček
Stavba našeho domku
Id: 103101
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 601 Kč
Jan Trampota
Řeka pod skalou
Id: 102408
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 600 Kč
František Líbal
Podzim
Id: 104009
olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity od JUDr. P. Tomana, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Stavení u vody
Id: 99412
olej/plátno/karton, rozměr 15,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, Antonín Chittussi - okruh
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 100 Kč
Zdeněk Sýkora
Linie
Id: 102801
barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Gustav Porš
Potůček u chaloupky
Id: 106302
olej/karton, rozměr 41 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Vilém Kreibich
Pohled na Prahu
Id: 106007
olej/karton, rozměr 41 x 32 cm, signováno vlevo dole, kolem 1912, oděrky na rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
13 000 Kč
Ota Bubeníček
Chaloupka na Svratce
Id: 99404
olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 600 Kč
Josef Loukota
V dobrém rozmaru
Id: 102510
kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 24 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, lehce zprohýbaná lepenka, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 600 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Svatokrádežní les
Id: 102803
suchá jehla/hedvábí, velikost listu 18,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/99, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Orientalní tanečnice
Id: 105201
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 102806
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 002 Kč
Příhozy: 48
Jan Goth
Prodavač novin
Id: 102507
olej/sololit, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Loďka u rákosí
Id: 106801
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč