Čas na serveru 15:04:06

Aukce XLII./2017

Georges Stein - Z Paříže

Georges Stein
Z Paříže

Id: 104901

olej/dřevo, rozměr 21 x 30 cm, signováno vlevo dole s popisem, dřevo lokálně popraskáno, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Otakar Číla - Úlovek

Otakar Číla
Úlovek

Id: 106820

olej/plátno, rozměr 38 x 47 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Schmitt - Před biografem Peklo

Josef Schmitt
Před biografem Peklo

Id: 102702

olej/plátno, rozměr 81 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček na nožkách

Ptáček na nožkách

Id: 103801

kolorované dřevo, rozměr 10 x 9,5 cm, signováno na spodní části, datováno 85, původní originální ručně vyrobený kus, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jaromír Gargulák - Mim

Jaromír Gargulák
Mim

Id: 102603

bronzová figura, celková výška 50 cm, signováno na podstavci, číslováno 1/1, datováno 2014, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

23 300

Detail

Louis Eugéne De Beaune - Motiv z Giverny

Louis Eugéne De Beaune
Motiv z Giverny

Id: 104902

olej/plátno, rozměr 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1896, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 55

Vlastimil  Beneš - Vesnická nálada

Vlastimil Beneš
Vesnická nálada

Id: 103901

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 64 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nově zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Jan Honsa - Roubenka pod rozkvetlým stromem

Jan Honsa
Roubenka pod rozkvetlým stromem

Id: 104109

olej/karton, rozměr 35,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, obraz ve zcela původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

22 500

Detail

Viktor Stretti - Ovocné zátiší

Viktor Stretti
Ovocné zátiší

Id: 102410

olej/karton, rozměr 53 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 53

Antonín Hudeček - Březový háj

Antonín Hudeček
Březový háj

Id: 106107

olej/lepenka, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Grus - Středomořský přístav

Jaroslav Grus
Středomořský přístav

Id: 106008

olej/dřevo, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, 20. léta, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Salvador Dalí - Coloseum

Salvador Dalí
Coloseum

Id: 103905

litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 3/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 350

Detail

Jan Saudek - Jednou, když pršelo

Jednou, když pršelo

Id: 102201

fotografie, rozměr 23 x 27,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno, levý okraj prohnut, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

František Emler - Zátiší s kočkou

František Emler
Zátiší s kočkou

Id: 106106

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 61 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, nečistoty pod sklem, PO

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Loukota - Odpočívající

Josef Loukota
Odpočívající

Id: 102508

olej/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail