Aukce XLII./2017
Georges Stein
Z Paříže
Id: 104901
olej/dřevo, rozměr 21 x 30 cm, signováno vlevo dole s popisem, dřevo lokálně popraskáno, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Otakar Číla
Úlovek
Id: 106820
olej/plátno, rozměr 38 x 47 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Josef Schmitt
Před biografem Peklo
Id: 102702
olej/plátno, rozměr 81 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Ptáček na nožkách
Id: 103801
kolorované dřevo, rozměr 10 x 9,5 cm, signováno na spodní části, datováno 85, původní originální ručně vyrobený kus, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Jaromír Gargulák
Mim
Id: 102603
bronzová figura, celková výška 50 cm, signováno na podstavci, číslováno 1/1, datováno 2014, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 300 Kč
Louis Eugéne De Beaune
Motiv z Giverny
Id: 104902
olej/plátno, rozměr 33,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1896, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55
Vlastimil Beneš
Vesnická nálada
Id: 103901
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 64 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nově zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 500 Kč
Jan Honsa
Roubenka pod rozkvetlým stromem
Id: 104109
olej/karton, rozměr 35,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, obraz ve zcela původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 500 Kč
Viktor Stretti
Ovocné zátiší
Id: 102410
olej/karton, rozměr 53 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 53
Antonín Hudeček
Březový háj
Id: 106107
olej/lepenka, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Jaroslav Grus
Středomořský přístav
Id: 106008
olej/dřevo, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, 20. léta, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Salvador Dalí
Coloseum
Id: 103905
litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č 3/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 350 Kč
Jednou, když pršelo
Id: 102201
fotografie, rozměr 23 x 27,5 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno, levý okraj prohnut, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 100 Kč
František Emler
Zátiší s kočkou
Id: 106106
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 61 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, nečistoty pod sklem, PO
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Loukota
Odpočívající
Id: 102508
olej/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč