Čas na serveru 15:47:04

Aukce XLII./2017

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 102808

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Abstraktní kompozice

Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 104404

tempera/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartoávno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu viz foto

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Svatopluk Havrlík - Vstupní brána

Svatopluk Havrlík
Vstupní brána

Id: 106701

olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, obraz ve výborném stavu, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

8 001

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 105702

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Mlhoviny

Jaroslav Veris (Zamazal)
Mlhoviny

Id: 108603

olej/karton, rozměr 30 x 21 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Jan  Dědina - Galantní scéna

Jan Dědina
Galantní scéna

Id: 101609

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 46 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

Emanuel Kodet - Sedící akt

Emanuel Kodet
Sedící akt

Id: 102505

patinovaná keramika, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky

Vyvolávací cena:
1 300

7 600

Detail

Olbram Zoubek - Oblak

Oblak

Id: 99222

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Autor neurčen - Loď u mola

Loď u mola

Id: 104903

olej/sololit, rozměr 55 x 46,5 cm, signováno vpravo dole M. Clement, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Bohumil Hradečný - U Moravského Krumlova

Bohumil Hradečný
U Moravského Krumlova

Id: 106303

olej/překližka, rozměr 42 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Miloslav Holý_ - Krajina I.

Miloslav Holý_
Krajina I.

Id: 107301

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 62 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Philippe Louis Parizeau  - Hlavy

Philippe Louis Parizeau
Hlavy

Id: 107802

kresba/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1786, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

6 823

Detail

Jan Goth - V parku

Jan Goth
V parku

Id: 102512

olej/sololit, rozměr 65,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Olbram Zoubek - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 99215

Duše skloněná: 1) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno; 2) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - U řeky

Otakar Hůrka
U řeky

Id: 102601

olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail