Aukce XLII./2017
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 102808
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice
Id: 104404
tempera/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartoávno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 100 Kč
Svatopluk Havrlík
Vstupní brána
Id: 106701
olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, obraz ve výborném stavu, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 001 Kč
Astronomie
Id: 105702
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Mlhoviny
Id: 108603
olej/karton, rozměr 30 x 21 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč
Jan Dědina
Galantní scéna
Id: 101609
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 46 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 700 Kč
Emanuel Kodet
Sedící akt
Id: 102505
patinovaná keramika, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
7 600 Kč
Oblak
Id: 99222
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 500 Kč
Loď u mola
Id: 104903
olej/sololit, rozměr 55 x 46,5 cm, signováno vpravo dole M. Clement, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Bohumil Hradečný
U Moravského Krumlova
Id: 106303
olej/překližka, rozměr 42 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Miloslav Holý_
Krajina I.
Id: 107301
pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 62 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Philippe Louis Parizeau
Hlavy
Id: 107802
kresba/papír, rozměr ve výřezu 23 x 29,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1786, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 823 Kč
Jan Goth
V parku
Id: 102512
olej/sololit, rozměr 65,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 600 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 99215
Duše skloněná: 1) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno; 2) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
U řeky
Id: 102601
olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč