Aukce XLII./2017
Mikoláš Aleš
Požehnání
Id: 99441
tuž/papír, rozměr ve výřezu 20,7 x 17,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 1885, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 500 Kč
Augustin Němejc
Před kurníkem
Id: 104124
akvarel/papír, rozměr 25,5 x 17,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 62
Bořivoj Žufan
Výhled z okna
Id: 106105
olej/karton, rozměr ve výřezu 66 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, razítko výstavy v Mánesu 1936
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Karel Langer
Jaro přichází
Id: 108006
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 001 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 101702
strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zašpiněný rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Čtvero ročních dob
Id: 101901
kolorovaná litografie/ruční papír, velikost listu 95 x 65 cm, nesignováno, popis ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
František Líbal
Podzim na Dubovém
Id: 104014
olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 000 Kč
Malostranské střechy
Id: 106130
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole Otto Billitz, obraz ve velmi dobrém stavu, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
500 Kč
16 000 Kč
Zdeněk Burian
Na palubě
Id: 106127
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Rudolf Epp
Dívka v klobouku
Id: 104101
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 027 Kč
Kompozice
Id: 102901
litografie/papír, velikost listu 106 x 79 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 37/50, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Neznačeno
Ráno u řeky
Id: 104104
olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, obraz lokálně na několika místech poškozen, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 65
Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka
Id: 104105
olej/překližka, rozměr 33 x 27 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Zdeněk Burian
Pliopithecus
Id: 106126
kresba/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 300 Kč
Příhozy: 48
Vladimír Stříbrný
Ležící akt
Id: 102805
olej/plátno, rozměr 70 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč