Čas na serveru 12:34:15

Aukce XLII./2017

Mikoláš Aleš - Požehnání

Mikoláš Aleš
Požehnání

Id: 99441

tuž/papír, rozměr ve výřezu 20,7 x 17,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 1885, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Augustin Němejc - Před kurníkem

Augustin Němejc
Před kurníkem

Id: 104124

akvarel/papír, rozměr 25,5 x 17,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 62

Bořivoj Žufan - Výhled z okna

Bořivoj Žufan
Výhled z okna

Id: 106105

olej/karton, rozměr ve výřezu 66 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, razítko výstavy v Mánesu 1936

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Karel Langer - Jaro přichází

Karel Langer
Jaro přichází

Id: 108006

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 001

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 101702

strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zašpiněný rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Anderle - Čtvero ročních dob

Čtvero ročních dob

Id: 101901

kolorovaná litografie/ruční papír, velikost listu 95 x 65 cm, nesignováno, popis ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Líbal - Podzim na Dubovém

František Líbal
Podzim na Dubovém

Id: 104014

olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Autor neurčen - Malostranské střechy

Malostranské střechy

Id: 106130

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole Otto Billitz, obraz ve velmi dobrém stavu, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:
500

16 000

Detail

Zdeněk Burian - Na palubě

Zdeněk Burian
Na palubě

Id: 106127

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Rudolf Epp - Dívka v klobouku

Rudolf Epp
Dívka v klobouku

Id: 104101

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
3 800

15 027

Detail

Jiří Anderle - Kompozice

Kompozice

Id: 102901

litografie/papír, velikost listu 106 x 79 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 37/50, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Neznačeno - Ráno u řeky

Neznačeno
Ráno u řeky

Id: 104104

olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, obraz lokálně na několika místech poškozen, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

14 500

Detail

Příhozy: 65

Jaroslav Veris (Zamazal) - Pařížanka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka

Id: 104105

olej/překližka, rozměr 33 x 27 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Zdeněk Burian - Pliopithecus

Zdeněk Burian
Pliopithecus

Id: 106126

kresba/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14 cm, signováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, PO

Vyvolávací cena:

14 300

Detail

Příhozy: 48

Vladimír Stříbrný - Ležící akt

Vladimír Stříbrný
Ležící akt

Id: 102805

olej/plátno, rozměr 70 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail