Aukce XLII./2017
Neznačeno
Kuřák
Id: 103302
olej/plátno, rozměr 42 x 31 cm, obraz poškozen, rám poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč
Bedřich Peroutka
Na políčku
Id: 104106
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Dubrovník
Id: 105603
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 32,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Na konci
Id: 99207
papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 800 Kč
Luděk Marold
V kavárně
Id: 99426
tužka/papír, rozměr ve výřezu 12,6 x 17,6 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Kytice
Id: 102502
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 41 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 800 Kč
Rudolf Hanych
Ze Svratky
Id: 102509
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Cyril Bouda
Krojovaná děvčata
Id: 103903
kombinovaná technika/papír, velikost listu 24 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 700 Kč
3 700 Kč
Neznačeno
Jezero pod Alpami
Id: 104801
kvaš/papír, rozměr 8,5 x 26,8 cm, 19. století, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
Otakar Štáfl
Pohled do kraje
Id: 102402
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 633 Kč
Josef Kilián
Zimní krajina
Id: 107302
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Čestmír Janošek
Mrazovka
Id: 108301
mrazovka/papír, velikost listu 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65/66, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 600 Kč
Josef
Id: 101305
papírový reliéf, velikost ve výřezu 40 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
U stromečku
Id: 107501
olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm signováno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, restaurováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Karel Teissig
Portrét dívky
Id: 108403
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 69 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1947, věnování, v levém horním rohu ohnutý papír, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč