Čas na serveru 17:56:45

Aukce XLII./2017

  Neznačeno - Kuřák

Neznačeno
Kuřák

Id: 103302

olej/plátno, rozměr 42 x 31 cm, obraz poškozen, rám poškozen

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bedřich Peroutka - Na políčku

Bedřich Peroutka
Na políčku

Id: 104106

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Dubrovník

Pavla Fořtová-Šámalová
Dubrovník

Id: 105603

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 32,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Olbram Zoubek - Na konci

Na konci

Id: 99207

papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Luděk Marold - V kavárně

Luděk Marold
V kavárně

Id: 99426

tužka/papír, rozměr ve výřezu 12,6 x 17,6 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně popis, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 102502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 41 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 200

3 800

Detail

Rudolf Hanych - Ze Svratky

Rudolf Hanych
Ze Svratky

Id: 102509

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Cyril Bouda - Krojovaná děvčata

Cyril Bouda
Krojovaná děvčata

Id: 103903

kombinovaná technika/papír, velikost listu 24 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 700

3 700

Detail

  Neznačeno - Jezero pod Alpami

Neznačeno
Jezero pod Alpami

Id: 104801

kvaš/papír, rozměr 8,5 x 26,8 cm, 19. století, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Otakar Štáfl - Pohled do kraje

Otakar Štáfl
Pohled do kraje

Id: 102402

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

3 633

Detail

Josef Kilián - Zimní krajina

Josef Kilián
Zimní krajina

Id: 107302

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Čestmír Janošek - Mrazovka

Čestmír Janošek
Mrazovka

Id: 108301

mrazovka/papír, velikost listu 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65/66, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

Olbram Zoubek - Josef

Josef

Id: 101305

papírový reliéf, velikost ve výřezu 40 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - U stromečku

U stromečku

Id: 107501

olej/plátno, rozměr 50 x 38 cm signováno vpravo dole, datováno, v minulosti rentoilováno, restaurováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Teissig - Portrét dívky

Karel Teissig
Portrét dívky

Id: 108403

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 69 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1947, věnování, v levém horním rohu ohnutý papír, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail