Aukce XLII./2017
Vladimír Jan Hnízdo
Stavení v lese
Id: 103501
pastel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Ladislav Šaloun
Hlava muže
Id: 103104
patinovaná sádra, výška 52 cm, signováno vlevo dole, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
Dívka a kočka
Id: 104017
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zvlněné plátno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Na procházce
Id: 101613
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,8 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Jan Klos
Letní krajina
Id: 106113
olej/karton, rozměr 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 133 Kč
Václav Hejna
Zátiší s ovocem
Id: 101605
olej/karton, rozměr 18 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
František Emler
Akt
Id: 106104
tempera/papír, rozměr 16,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Milan Klimeš
Mezi duchy
Id: 108602
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 100 Kč
Neznačeno
Muž v kožichu
Id: 99427
kresba/papír, velikost kresby 35 x 27 cm, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Karel Demel
Postavy
Id: 106111
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole číslo 120/130, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Milan Med
Baletka
Id: 107804
pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Milan Med
Baletky
Id: 107803
pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Portrét chlapce
Id: 101606
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, připsáno J. Čermák
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Pravoslav Kotík
Vystoupení
Id: 95310
kombinovaná technika/papír, velikost listu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, list v horní části na několika místech poškozen, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
V zahradě
Id: 106003
olej/plátno/karton, rozměr 31,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč