Čas na serveru 15:03:00

Aukce XLII./2017

Vladimír Jan Hnízdo - Stavení v lese

Vladimír Jan Hnízdo
Stavení v lese

Id: 103501

pastel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Ladislav Šaloun - Hlava muže

Ladislav Šaloun
Hlava muže

Id: 103104

patinovaná sádra, výška 52 cm, signováno vlevo dole, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - Dívka a kočka

Dívka a kočka

Id: 104017

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zvlněné plátno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - Na procházce

Na procházce

Id: 101613

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,8 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jan Klos - Letní krajina

Jan Klos
Letní krajina

Id: 106113

olej/karton, rozměr 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
800

2 133

Detail

Václav Hejna - Zátiší s ovocem

Václav Hejna
Zátiší s ovocem

Id: 101605

olej/karton, rozměr 18 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František Emler - Akt

František Emler
Akt

Id: 106104

tempera/papír, rozměr 16,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Milan Klimeš - Mezi duchy

Milan Klimeš
Mezi duchy

Id: 108602

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 100

Detail

  Neznačeno - Muž v kožichu

Neznačeno
Muž v kožichu

Id: 99427

kresba/papír, velikost kresby 35 x 27 cm, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Karel Demel - Postavy

Karel Demel
Postavy

Id: 106111

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole číslo 120/130, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Milan Med - Baletka

Milan Med
Baletka

Id: 107804

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Milan Med - Baletky

Milan Med
Baletky

Id: 107803

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Neznačeno - Portrét chlapce

Neznačeno
Portrét chlapce

Id: 101606

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, připsáno J. Čermák

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Pravoslav Kotík - Vystoupení

Pravoslav Kotík
Vystoupení

Id: 95310

kombinovaná technika/papír, velikost listu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, list v horní části na několika místech poškozen, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V zahradě

V zahradě

Id: 106003

olej/plátno/karton, rozměr 31,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail