Aukce XLII./2017
Zdena Braunerová
Motiv z Francie
Id: 106006
olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1890, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
37 000 Kč
Josef Huttary
Maďarská puszta
Id: 106201
olej/plátno/překližka, rozměr 69 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 1888, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, na obraze celoplošná krakeláž, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Neznačeno
Horská řeka
Id: 106817
olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, rámováno, 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 62
Josef Procházka
Na lesní pěšince
Id: 111002
olej/plátno/karton, rozměr 18 x 25 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu, na zadní straně autorovo razítko
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Karel Langer
Rybník v lese
Id: 106001
olej/plátno, rozměr 98 x 71 cm, nesignováno, velmi raná práce, plátno v minulosti protrženo, neodborně restaurováno viz foto, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 500 Kč
Příhozy: 48
Josef Váchal
Prales pod Falkensteinem
Id: 101604
barevný dřevoryt/papír, č. listu 5, velikost tisku 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, ve spodní části poškozeno kapalinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 70
Roman Havelka
Cornštejn
Id: 102302
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, odborně čištěno, dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Zdeněk Sýkora
Abstraktní kompozice
Id: 102802
barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Karel Špillar
Oslavy vzniku republiky
Id: 102404
olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 500 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 111001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
34 001 Kč
Karel Liebscher
U Zbraslavi
Id: 105001
olej/plátno/karton, rozměr 23,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Josef Ullmann
Zimní motiv
Id: 104301
olej/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vpravo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
31 000 Kč
Karel Liebscher
V bažantnici
Id: 105002
olej/karton, rozměr 20 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na dekorativním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Antonín Raimund Wolf
V parku
Id: 106004
olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr 22 x 32,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1900, lokálně popraskaná lepenka, novodobě dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 53
Miloslav Holý
Zátiší s citrony
Id: 106108
olej/karton, rozměr 27 x 51 cm, signováno vlevo dole, datováno 40, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč