Čas na serveru 10:04:21

Aukce XLII./2017

Zdena Braunerová - Motiv z Francie

Zdena Braunerová
Motiv z Francie

Id: 106006

olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1890, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

Josef  Huttary - Maďarská puszta

Josef Huttary
Maďarská puszta

Id: 106201

olej/plátno/překližka, rozměr 69 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 1888, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, na obraze celoplošná krakeláž, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

  Neznačeno - Horská řeka

Neznačeno
Horská řeka

Id: 106817

olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, rámováno, 19. století

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Procházka - Na lesní pěšince

Josef Procházka
Na lesní pěšince

Id: 111002

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 25 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu, na zadní straně autorovo razítko

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Karel Langer - Rybník v lese

Karel Langer
Rybník v lese

Id: 106001

olej/plátno, rozměr 98 x 71 cm, nesignováno, velmi raná práce, plátno v minulosti protrženo, neodborně restaurováno viz foto, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Příhozy: 48

Josef Váchal - Prales pod Falkensteinem

Josef Váchal
Prales pod Falkensteinem

Id: 101604

barevný dřevoryt/papír, č. listu 5, velikost tisku 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, ve spodní části poškozeno kapalinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 70

Roman Havelka - Cornštejn

Roman Havelka
Cornštejn

Id: 102302

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, odborně čištěno, dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Sýkora - Abstraktní kompozice

Zdeněk Sýkora
Abstraktní kompozice

Id: 102802

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Karel Špillar - Oslavy vzniku republiky

Karel Špillar
Oslavy vzniku republiky

Id: 102404

olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 500

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 111001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 001

Detail

Karel Liebscher - U Zbraslavi

Karel Liebscher
U Zbraslavi

Id: 105001

olej/plátno/karton, rozměr 23,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Ullmann - Zimní motiv

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 104301

olej/karton, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vpravo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

31 000

Detail

Karel Liebscher - V bažantnici

Karel Liebscher
V bažantnici

Id: 105002

olej/karton, rozměr 20 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na dekorativním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Antonín Raimund Wolf - V parku

Antonín Raimund Wolf
V parku

Id: 106004

olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr 22 x 32,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1900, lokálně popraskaná lepenka, novodobě dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 53

Miloslav  Holý - Zátiší s citrony

Miloslav Holý
Zátiší s citrony

Id: 106108

olej/karton, rozměr 27 x 51 cm, signováno vlevo dole, datováno 40, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

30 000

Detail