Čas na serveru 12:59:45

Aukce XLII./2017

  Neznačeno - Lesní tůň

Neznačeno
Lesní tůň

Id: 106816

olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, v minulosti restaurováno, drobně poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 65

Oldřich Kerhart - Vesnička s kostelíkem

Oldřich Kerhart
Vesnička s kostelíkem

Id: 103001

olej/plátno, rozměr 58 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

44 100

Detail

Příhozy: 64

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 103802

kolorované dřevo, celková výška s podstavcem 13 cm, vlastnoručně signováno na spodní části podstavce, datováno 84, původní originální ručně vyrobený kus, lehce poškozený zobáček, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 64

Jan Václav Kautský - Zarostlá tůňka

Jan Václav Kautský
Zarostlá tůňka

Id: 106005

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, nesignováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

43 000

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 108201

olej/plech, rozměr každého oválu 38 x 49 cm, poškozené rámy, lokálně poškozená malba, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
10 000

43 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - S povozem

Vojtěch Sedláček
S povozem

Id: 102501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 54

  Autor neurčen - Muž v křesle

Muž v křesle

Id: 101607

olej/plátno, rozměr 94 x 65 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
40 000

41 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Klidné moře

Josef Písecký (Liška)
Klidné moře

Id: 102001

olej/plátno, rozměr 71 x 105 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, na zadní straně výstavní štítek z Rubešovy galerie, poškozený rám, volné plátno, původní stav

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Zdeněk Burian - Božena Němcová

Zdeněk Burian
Božena Němcová

Id: 106124

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, paspartováno, nerámováno, volně loženo, PO

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 71

Joža Uprka - Chlapec v kroji

Joža Uprka
Chlapec v kroji

Id: 106120

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 33 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, věnování a podpis autora na zadní straně, původní autorské rámování, obraz ve zcela původním stavu, seschlý rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO

Vyvolávací cena:
10 000

40 000

Detail

Jiří Anderle - Vanitas VIII.

Vanitas VIII.

Id: 101902

litografie/ruční papír, velikost listu 95,5 x 65 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1985, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Z pastvy

Z pastvy

Id: 104018

olej/plátno, rozměr plátna 101 x 167 cm, rozměr s rámem 147 x 214 cm, signováno vpravo dole, zcela mimořádná adjustace, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

39 000

Detail

Jan Saudek - Now York New York

Now York New York

Id: 106129

fotografie, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno ve spodní části fotografie včetně datace 90, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 66

Adolf Born - Grand Bazaar

Grand Bazaar

Id: 106109

litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34/100, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jaroslava Pešicová - Dvojportrét

Jaroslava Pešicová
Dvojportrét

Id: 102602

olej/překližka, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 84, autorsky rámováno, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 58