Aukce XLII./2017
Neznačeno
Lesní tůň
Id: 106816
olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, v minulosti restaurováno, drobně poškozený rám, 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 65
Oldřich Kerhart
Vesnička s kostelíkem
Id: 103001
olej/plátno, rozměr 58 x 74 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 100 Kč
Příhozy: 64
Ptáček
Id: 103802
kolorované dřevo, celková výška s podstavcem 13 cm, vlastnoručně signováno na spodní části podstavce, datováno 84, původní originální ručně vyrobený kus, lehce poškozený zobáček, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 64
Jan Václav Kautský
Zarostlá tůňka
Id: 106005
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, nesignováno, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
43 000 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 108201
olej/plech, rozměr každého oválu 38 x 49 cm, poškozené rámy, lokálně poškozená malba, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
43 000 Kč
Vojtěch Sedláček
S povozem
Id: 102501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54
Muž v křesle
Id: 101607
olej/plátno, rozměr 94 x 65 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
41 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Klidné moře
Id: 102001
olej/plátno, rozměr 71 x 105 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, na zadní straně výstavní štítek z Rubešovy galerie, poškozený rám, volné plátno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Zdeněk Burian
Božena Němcová
Id: 106124
pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, paspartováno, nerámováno, volně loženo, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 71
Joža Uprka
Chlapec v kroji
Id: 106120
olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 33 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, věnování a podpis autora na zadní straně, původní autorské rámování, obraz ve zcela původním stavu, seschlý rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
40 000 Kč
Vanitas VIII.
Id: 101902
litografie/ruční papír, velikost listu 95,5 x 65 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1985, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 51
Z pastvy
Id: 104018
olej/plátno, rozměr plátna 101 x 167 cm, rozměr s rámem 147 x 214 cm, signováno vpravo dole, zcela mimořádná adjustace, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
39 000 Kč
Now York New York
Id: 106129
fotografie, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, popsáno ve spodní části fotografie včetně datace 90, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 66
Grand Bazaar
Id: 106109
litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34/100, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Jaroslava Pešicová
Dvojportrét
Id: 102602
olej/překližka, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 84, autorsky rámováno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 58