Čas na serveru 14:09:44

Aukce XLII./2017

 Josef Holub - Polabí

Josef Holub
Polabí

Id: 101304

olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 65

František Kaván - Letní den

František Kaván
Letní den

Id: 102905

olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce zvlněný karton, oděrky na rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

58 000

Detail

Příhozy: 54

Olbram Zoubek - Dívka s hadem

Dívka s hadem

Id: 104502

reliéf, cín/zlato, rozměr 32,8 x 21,8 cm, značeno na zadní straně, původní stav, majitel získal přímo od autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Carl Hessmert - Procházka po pobřeží

Carl Hessmert
Procházka po pobřeží

Id: 105902

olej/plátno/karton, rozměr 54 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 200

56 000

Detail

Příhozy: 97

Olbram Zoubek - Tři grácie - pravý díl

Tři grácie - pravý díl

Id: 106110

reliéf/cín/zlato, rozměr 52,7 x 15 cm, značeno na zadní straně, varianta reliéfu Strážkyně pokladu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,PO

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Olbram Zoubek - Ještě kopretina

Ještě kopretina

Id: 102701

reliéf/cement/zlato, rozměr 49,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
8 000

52 000

Detail

Jaroslav Panuška - Studie vodníka

Jaroslav Panuška
Studie vodníka

Id: 105901

akvarel/lepenka, rozměr 32 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Detail

Příhozy: 51

Václav Špála - Studie kytice

Studie kytice

Id: 108601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 60 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, malováno na již přehnutý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
11 000

50 000

Detail

Josef Ullmann - Zarostlý rybník

Josef Ullmann
Zarostlý rybník

Id: 104113

olej/karton, rozměr 40 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 55

Jaroslav Panuška - Tání

Jaroslav Panuška
Tání

Id: 104302

olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Jambor - Krajina u Žďáru

Josef Jambor
Krajina u Žďáru

Id: 106121

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929 a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 61

Zdeněk Burian - Duch pohraničí

Zdeněk Burian
Duch pohraničí

Id: 106125

kresba tuží/papír, velikost listu 30,7 x 43,7 cm, signováno vlevo dole, popsáno pod kresbou, vpravo dole tlačená značka papíru, volně loženo, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 61

Josef Procházka - Uvozovou cestou

Josef Procházka
Uvozovou cestou

Id: 102804

olej/plátno, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 51

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 105606

patinovaný bronz/žulový podstavec, celková výška včetně podstavce 50,5 cm, výška žulového podstavce 3 cm, signováno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:
7 000

46 500

Detail

  Neznačeno - Sedící chlapec

Neznačeno
Sedící chlapec

Id: 101608

olej/plátno, rozměr 86 x 71 cm, dekorativně adjustováno, 18. století, původní stav

Vyvolávací cena:
30 000

45 000

Detail