Aukce XLII./2017
Josef Holub
Polabí
Id: 101304
olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 65
František Kaván
Letní den
Id: 102905
olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce zvlněný karton, oděrky na rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 54
Dívka s hadem
Id: 104502
reliéf, cín/zlato, rozměr 32,8 x 21,8 cm, značeno na zadní straně, původní stav, majitel získal přímo od autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
Carl Hessmert
Procházka po pobřeží
Id: 105902
olej/plátno/karton, rozměr 54 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 97
Tři grácie - pravý díl
Id: 106110
reliéf/cín/zlato, rozměr 52,7 x 15 cm, značeno na zadní straně, varianta reliéfu Strážkyně pokladu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Ještě kopretina
Id: 102701
reliéf/cement/zlato, rozměr 49,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
52 000 Kč
Jaroslav Panuška
Studie vodníka
Id: 105901
akvarel/lepenka, rozměr 32 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 51
Studie kytice
Id: 108601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 60 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, malováno na již přehnutý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
50 000 Kč
Josef Ullmann
Zarostlý rybník
Id: 104113
olej/karton, rozměr 40 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 55
Jaroslav Panuška
Tání
Id: 104302
olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Jambor
Krajina u Žďáru
Id: 106121
olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929 a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 61
Zdeněk Burian
Duch pohraničí
Id: 106125
kresba tuží/papír, velikost listu 30,7 x 43,7 cm, signováno vlevo dole, popsáno pod kresbou, vpravo dole tlačená značka papíru, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 61
Josef Procházka
Uvozovou cestou
Id: 102804
olej/plátno, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 51
Jan Štursa
Raněný
Id: 105606
patinovaný bronz/žulový podstavec, celková výška včetně podstavce 50,5 cm, výška žulového podstavce 3 cm, signováno na podstavci, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
46 500 Kč
Neznačeno
Sedící chlapec
Id: 101608
olej/plátno, rozměr 86 x 71 cm, dekorativně adjustováno, 18. století, původní stav
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
45 000 Kč