Aukce XLII./2017
František Max
Alma-Ata
Id: 103701
olej/plátno podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 49 x 59 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Bedřich Horálek
Dívky u vody
Id: 104010
olej/tempera/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, dekorativně adjustováno, zašpiněný rám, obraz ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
František Emler
Akt v interiéru
Id: 106118
tempera/lepenka, rozměr 41 x 31 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole Paris 47, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 900 Kč
Domluva
Id: 102101
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 20, lehce pomačkaný list, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Ondřej Coufal
Aramejka
Id: 105501
olej/sololit, rozměr 62 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 2013, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč
Emanuel Knížek
Kytice
Id: 97505
olej/plátno/překližka, rozměr 12 x 9 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
4 600 Kč
Zdeněk Přibyl
Rozkvetlá lavička
Id: 108605
olej/karton, rozměr 27,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Václav Kozák
Rozkvetlý Petřín
Id: 108604
olej/karton, rozměr 24 x 28 cm, signováno vlevo dole, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 500 Kč
Hans Johann Wagner
Z italského pobřeží
Id: 108401
olej/plátno, rozměr 68,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 433 Kč
Marcel Krasický
U vody
Id: 99436
olej/karton, rozměr 24,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 300 Kč
Karel Šimůnek
Akt
Id: 102704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Julius von Blaas
Sissi na lovu
Id: 90801
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lokálně předtištěný podklad/karton, rozměr malby 46 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1899, zaskleno, novodobě rámováno, poškozený rám, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Sblížení
Id: 99210
papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, nesignováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 100 Kč
Leopold Musil
Zimní krajina
Id: 106601
olej/sololit, rozměr 35 x 90 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Akt
Id: 101611
olej/plátno, rozměr 39 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 903, nerámováno, původní stav, lehce poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč