Aukce XLII./2017
Josef Procházka
Vesnický rybníček
Id: 104001
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Astrologie
Id: 104501
reliéf, cín/zlato, rozměr 15,8 x 16 cm, značeno dvakrát na zadní straně, původní stav, majitel získal přímo od autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Andy Warhol
Coca - Cola
Id: 103907
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 52/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Zdeněk Burian
Poslední výstřel
Id: 106123
tempera/papír, velikost listu 43,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, popis pod malbou, nerámováno, volně loženo, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 999 Kč
Dívka s maskou
Id: 101502
reliéf, cín/zlato, rozměr 18,5 x 18 cm, signováno na zadní straně, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 500 Kč
Dobré jitro
Id: 99202
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
František Kaván
Motiv vítanovský
Id: 105801
olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
26 001 Kč
Franz Xaver Pieler
Zátiší s hnízdem
Id: 101612
olej/dřevo, rozměr 34 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 56
Henri Bourly
Přístav Douarnenez v Bretani
Id: 104904
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Karel Chaba
Z Malé Strany
Id: 109002
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Zdeněk Burian
Prchající muž
Id: 106128
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 500 Kč
Příhozy: 52
Neznačeno
V krčmě
Id: 106804
olej/dřevo, rozměr 24 x 34 cm, nerámováno,
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 101 Kč
Emil Filla
Hlava dívky
Id: 99428
tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,7 x 14,7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Antonín Häusler
Z Malé Strany
Id: 102411
olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 48
U studny
Id: 104103
olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč