Čas na serveru 19:57:46

Aukce XLII./2017

Josef Procházka - Vesnický rybníček

Josef Procházka
Vesnický rybníček

Id: 104001

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 104501

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,8 x 16 cm, značeno dvakrát na zadní straně, původní stav, majitel získal přímo od autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Andy Warhol - Coca - Cola

Andy Warhol
Coca - Cola

Id: 103907

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 52/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Zdeněk Burian - Poslední výstřel

Zdeněk Burian
Poslední výstřel

Id: 106123

tempera/papír, velikost listu 43,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, popis pod malbou, nerámováno, volně loženo, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

27 999

Detail

Olbram Zoubek - Dívka s maskou

Dívka s maskou

Id: 101502

reliéf, cín/zlato, rozměr 18,5 x 18 cm, signováno na zadní straně, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 99202

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Kaván - Motiv vítanovský

František Kaván
Motiv vítanovský

Id: 105801

olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

26 001

Detail

Franz Xaver Pieler - Zátiší s hnízdem

Franz Xaver Pieler
Zátiší s hnízdem

Id: 101612

olej/dřevo, rozměr 34 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 56

Henri Bourly - Přístav Douarnenez v Bretani

Henri Bourly
Přístav Douarnenez v Bretani

Id: 104904

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Karel Chaba  - Z Malé Strany

Karel Chaba
Z Malé Strany

Id: 109002

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Zdeněk Burian - Prchající muž

Zdeněk Burian
Prchající muž

Id: 106128

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Příhozy: 52

  Neznačeno - V krčmě

Neznačeno
V krčmě

Id: 106804

olej/dřevo, rozměr 24 x 34 cm, nerámováno,

Vyvolávací cena:

25 101

Detail

Emil Filla - Hlava dívky

Emil Filla
Hlava dívky

Id: 99428

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,7 x 14,7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Antonín Häusler - Z Malé Strany

Antonín Häusler
Z Malé Strany

Id: 102411

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 48

  Autor neurčen - U studny

U studny

Id: 104103

olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail