Aukce XLII./2017
Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 105401
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 99
Eva (Stvol)
Id: 104701
cín/olovo, celková výška s podstavcem 87,5 cm, signováno na podstavci, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
95 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Na řece
Id: 110601
olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 75
František Jiroudek
Herečky
Id: 106402
olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
84 500 Kč
Příhozy: 55
Julius Mařák
Lesní mýtina
Id: 104112
uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 32 x 45 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
81 500 Kč
Příhozy: 93
Josef Písecký (Liška)
Ostrov Prvič
Id: 103601
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 91
Viktor Stretti
Při západu slunce
Id: 104102
olej/překližka, rozměr 54 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 61
Strážkyně pokladu
Id: 105701
reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
73 000 Kč
František Kaván
Na začátku žní
Id: 106002
olej/karton, rozměr 40 x 52,5 cm signováno a popsáno vlevo dole, na druhé straně obrazu autorova kresba, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 58
Zdeněk Hajný
Začátek života
Id: 107001
malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
70 110 Kč
Příhozy: 90
František Daněk - Sedláček
Zimní nálada
Id: 102506
olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 70
Death NYC
Simpsonovi
Id: 104403
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
66 500 Kč
Příhozy: 112
František Kaván
Zima od Vítanova
Id: 103002
olej/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, cca kolem 1910, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 80
Andy Warhol
Tygr
Id: 103906
serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 100 Kč
Příhozy: 68
František Kaván
Zimní nálada
Id: 104201
olej/karton, rozměr 41 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, lokální oděrka na obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 48