Čas na serveru 16:18:30

Aukce XLII./2017

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 105401

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Detail

Příhozy: 99

Olbram Zoubek - Eva (Stvol)

Eva (Stvol)

Id: 104701

cín/olovo, celková výška s podstavcem 87,5 cm, signováno na podstavci, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

95 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Na řece

A. B. Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Detail

Příhozy: 75

František Jiroudek - Herečky

František Jiroudek
Herečky

Id: 106402

olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
20 000

84 500

Detail

Příhozy: 55

Julius Mařák - Lesní mýtina

Julius Mařák
Lesní mýtina

Id: 104112

uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 32 x 45 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

81 500

Detail

Příhozy: 93

Josef Písecký (Liška) - Ostrov Prvič

Josef Písecký (Liška)
Ostrov Prvič

Id: 103601

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 91

Viktor Stretti - Při západu slunce

Viktor Stretti
Při západu slunce

Id: 104102

olej/překližka, rozměr 54 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

73 000

Detail

Příhozy: 61

Olbram Zoubek - Strážkyně pokladu

Strážkyně pokladu

Id: 105701

reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

73 000

Detail

František Kaván - Na začátku žní

František Kaván
Na začátku žní

Id: 106002

olej/karton, rozměr 40 x 52,5 cm signováno a popsáno vlevo dole, na druhé straně obrazu autorova kresba, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

71 000

Detail

Příhozy: 58

Zdeněk Hajný - Začátek života

Zdeněk Hajný
Začátek života

Id: 107001

malba/plátno, rozměr 30 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
7 000

70 110

Detail

Příhozy: 90

František Daněk - Sedláček - Zimní nálada

František Daněk - Sedláček
Zimní nálada

Id: 102506

olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 70

 Death NYC - Simpsonovi

Death NYC
Simpsonovi

Id: 104403

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

66 500

Detail

Příhozy: 112

František Kaván - Zima od Vítanova

František Kaván
Zima od Vítanova

Id: 103002

olej/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, cca kolem 1910, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 80

Andy Warhol - Tygr

Andy Warhol
Tygr

Id: 103906

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

64 100

Detail

Příhozy: 68

František Kaván - Zimní nálada

František Kaván
Zimní nálada

Id: 104201

olej/karton, rozměr 41 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, lokální oděrka na obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

64 000

Detail

Příhozy: 48