Aukce XLII./2017
Josef Reiner
Autor s přítelelm
Id: 108501
olej/plátno, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
F. Hanuš Hérink
Po sklizni
Id: 101301
olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v ploše značně oloupán
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 400 Kč
Jan Konůpek
Duchové
Id: 102405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Neznačeno
Strom u cesty
Id: 99415
olej/dřevo, rozměr 21 x 32,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 300 Kč
Kruh
Id: 103805
dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 13. IV. 86, velikost listu 30 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Augustin Mervart
Pohled k Uherskému Hradišti
Id: 101303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Cesta krajinou
Id: 99449
olej/plátno/karton, rozměr 14,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Divoká říčka
Id: 102401
olej/plátno, rozměr 39,5 x 52 cm, obraz v původním lehce poškozeném stavu, volné v rámu, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Cesta lesem
Id: 99438
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 21,2 x 29,2 cm, paspartováno, nerámováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Bedřich Peroutka
Chaloupky v zimě
Id: 104016
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz znečištěn, lokálně poškozen, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 900 Kč
Karel Brousek
Ovocné zátiší
Id: 101007
olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč
Dívka
Id: 103804
dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky kombinované techniky, signováno, datováno 12. III. 88, velikost listu 29 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
František Emler
Novoroční přání
Id: 84601
olej/sololit, rozměr 53,5 x 30,5 cm, signováno uprostřed, datováno 1978, lokálně otřená malba, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 511 Kč
Jiří Votruba
Dveře u sv. Jakuba
Id: 101903
olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, dobově rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Cserna Karoly
Dívka v šátku
Id: 104107
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč