Čas na serveru 20:44:38

Aukce XLII./2017

Josef Reiner - Autor s přítelelm

Josef Reiner
Autor s přítelelm

Id: 108501

olej/plátno, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

F. Hanuš  Hérink - Po sklizni

F. Hanuš Hérink
Po sklizni

Id: 101301

olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v ploše značně oloupán

Vyvolávací cena:
500

3 400

Detail

Jan Konůpek - Duchové

Jan Konůpek
Duchové

Id: 102405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Neznačeno - Strom u cesty

Neznačeno
Strom u cesty

Id: 99415

olej/dřevo, rozměr 21 x 32,5 cm, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 300

Detail

Ota Janeček - Kruh

Kruh

Id: 103805

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 13. IV. 86, velikost listu 30 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Augustin Mervart - Pohled k Uherskému Hradišti

Augustin Mervart
Pohled k Uherskému Hradišti

Id: 101303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Cesta krajinou

Cesta krajinou

Id: 99449

olej/plátno/karton, rozměr 14,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
300

3 100

Detail

  Neznačeno - Divoká říčka

Neznačeno
Divoká říčka

Id: 102401

olej/plátno, rozměr 39,5 x 52 cm, obraz v původním lehce poškozeném stavu, volné v rámu, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Cesta lesem

Neznačeno
Cesta lesem

Id: 99438

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 21,2 x 29,2 cm, paspartováno, nerámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Peroutka - Chaloupky v zimě

Bedřich Peroutka
Chaloupky v zimě

Id: 104016

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz znečištěn, lokálně poškozen, volné v rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Karel Brousek - Ovocné zátiší

Karel Brousek
Ovocné zátiší

Id: 101007

olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 103804

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou dívky kombinované techniky, signováno, datováno 12. III. 88, velikost listu 29 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Emler - Novoroční přání

František Emler
Novoroční přání

Id: 84601

olej/sololit, rozměr 53,5 x 30,5 cm, signováno uprostřed, datováno 1978, lokálně otřená malba, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

2 511

Detail

Jiří Votruba - Dveře u sv. Jakuba

Jiří Votruba
Dveře u sv. Jakuba

Id: 101903

olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, dobově rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Cserna Karoly - Dívka v šátku

Cserna Karoly
Dívka v šátku

Id: 104107

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail