Čas na serveru 12:06:13

Aukce XLII./2017

  Autor neurčen - Montmartre

Montmartre

Id: 106819

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk Havrlík - Ovocné zátiší

Svatopluk Havrlík
Ovocné zátiší

Id: 106901

olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Olbram Zoubek - Nohy s draperií

Nohy s draperií

Id: 99216

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Sedící žena v modrém

Vladimír Jan Hnízdo
Sedící žena v modrém

Id: 103502

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Tůňka pod vrbami

Neznačeno
Tůňka pod vrbami

Id: 107502

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40,5 x 31,5 cm, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Heřman Němeček - U ohýnku

Heřman Němeček
U ohýnku

Id: 99413

olej/lepenka/karton, rozměr 10 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1901, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Štvaný jelen

Štvaný jelen

Id: 99417

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Andělíčci

Neznačeno
Andělíčci

Id: 99434

kombinovaná technika/papír, studie, rozměr ve výřezu 23 x 13 cm, paspartováno, lehce zašpiněná malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohdan Obrovský - Zámecké schody

Bohdan Obrovský
Zámecké schody

Id: 100801

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Edita Devínská - Geometrické body

Edita Devínská
Geometrické body

Id: 101904

objekt, kombinovaná technika/šamot/keramika, rozměr 51 x 48 x 18 cm, signováno autorkou na boku, s datací, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Pevnost v Dubrovníku

Pavla Fořtová-Šámalová
Pevnost v Dubrovníku

Id: 105604

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 30 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Barokní motiv

Neznačeno
Barokní motiv

Id: 107801

kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 37,5 cm, 18. století, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Hanuš Schwaiger - Cikánský chlapec

Hanuš Schwaiger
Cikánský chlapec

Id: 108101

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

5 101

Detail

Václav Beneš_ - Zátiší s kyticí

Václav Beneš_
Zátiší s kyticí

Id: 100204

olej/karton, rozměr 44 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:
1 200

5 100

Detail

Antonín  Lhota - Břetislav na ruinách Velehradu

Antonín Lhota
Břetislav na ruinách Velehradu

Id: 102406

olej/plátno, rozměr 56 x 73 cm, nesignováno, dobové rámování, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

Detail