Aukce XLII./2017
Montmartre
Id: 106819
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Svatopluk Havrlík
Ovocné zátiší
Id: 106901
olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 100 Kč
Nohy s draperií
Id: 99216
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Sedící žena v modrém
Id: 103502
pastel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Tůňka pod vrbami
Id: 107502
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40,5 x 31,5 cm, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 700 Kč
Heřman Němeček
U ohýnku
Id: 99413
olej/lepenka/karton, rozměr 10 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1901, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Štvaný jelen
Id: 99417
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Andělíčci
Id: 99434
kombinovaná technika/papír, studie, rozměr ve výřezu 23 x 13 cm, paspartováno, lehce zašpiněná malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Bohdan Obrovský
Zámecké schody
Id: 100801
olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Edita Devínská
Geometrické body
Id: 101904
objekt, kombinovaná technika/šamot/keramika, rozměr 51 x 48 x 18 cm, signováno autorkou na boku, s datací, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Pavla Fořtová-Šámalová
Pevnost v Dubrovníku
Id: 105604
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 30 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Barokní motiv
Id: 107801
kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 37,5 cm, 18. století, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Hanuš Schwaiger
Cikánský chlapec
Id: 108101
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 101 Kč
Václav Beneš_
Zátiší s kyticí
Id: 100204
olej/karton, rozměr 44 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 100 Kč
Antonín Lhota
Břetislav na ruinách Velehradu
Id: 102406
olej/plátno, rozměr 56 x 73 cm, nesignováno, dobové rámování, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč