Čas na serveru 15:16:54

Aukce XLII./2017

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 102809

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Miloš Pošar - Zima na vsi

Miloš Pošar
Zima na vsi

Id: 101703

olej/kasein/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

  Neznačeno - Lodě u pobřeží

Neznačeno
Lodě u pobřeží

Id: 104013

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti proražen a neodborně opraven

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Emler - Domov

František Emler
Domov

Id: 106103

tempera/papír, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, obraz v dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Příhozy: 48

František Ženíšek - Vítání

František Ženíšek
Vítání

Id: 105601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, nesignováno, autorsky signováno na zadní straně, datováno 1911, paspatováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 501

Detail

Antonín Waldhauser  - Chaloupka

Antonín Waldhauser
Chaloupka

Id: 99414

nesignováno, olej/dřevo, rozměr 14 x 10 cm, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Schauer - Jarní nálada

Karel Schauer
Jarní nálada

Id: 101601

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oskar Fiala - Hodnostář

Oskar Fiala
Hodnostář

Id: 101603

pastel/papír, rozměr 74 x 49 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítek výstavy Umělecké besedy, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Soukup - Roubenka

Josef Soukup
Roubenka

Id: 102503

olej/sololit, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 100

10 500

Detail

Josef Soukup - Za kůlnou

Josef Soukup
Za kůlnou

Id: 102504

olej/sololit, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 100

10 500

Detail

  Neznačeno - Červánky nad pobřežím

Neznačeno
Červánky nad pobřežím

Id: 106131

olej/plátno, rozměr 70 x 89,5 cm, pravděpodobně Francie, nerámováno, PO

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Hodr - Na Novotného lávce

Karel Hodr
Na Novotného lávce

Id: 106301

olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Hodr - Ze Starých splavů v Doksech

Karel Hodr
Ze Starých splavů v Doksech

Id: 108007

olej/karton, rozměr 58 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Emler - Praha

František Emler
Praha

Id: 106114

akvarel/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

Adolf Liebscher - Před roubenkou

Adolf Liebscher
Před roubenkou

Id: 94213

kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 28,5 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativní původní adjustace, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail