Aukce XLII./2017
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 102809
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 40, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 600 Kč
Miloš Pošar
Zima na vsi
Id: 101703
olej/kasein/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Lodě u pobřeží
Id: 104013
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti proražen a neodborně opraven
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč
František Emler
Domov
Id: 106103
tempera/papír, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, obraz v dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 48
František Ženíšek
Vítání
Id: 105601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, nesignováno, autorsky signováno na zadní straně, datováno 1911, paspatováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 501 Kč
Antonín Waldhauser
Chaloupka
Id: 99414
nesignováno, olej/dřevo, rozměr 14 x 10 cm, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Karel Schauer
Jarní nálada
Id: 101601
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Oskar Fiala
Hodnostář
Id: 101603
pastel/papír, rozměr 74 x 49 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítek výstavy Umělecké besedy, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Josef Soukup
Roubenka
Id: 102503
olej/sololit, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
10 500 Kč
Josef Soukup
Za kůlnou
Id: 102504
olej/sololit, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Červánky nad pobřežím
Id: 106131
olej/plátno, rozměr 70 x 89,5 cm, pravděpodobně Francie, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Karel Hodr
Na Novotného lávce
Id: 106301
olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Karel Hodr
Ze Starých splavů v Doksech
Id: 108007
olej/karton, rozměr 58 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
František Emler
Praha
Id: 106114
akvarel/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 001 Kč
Adolf Liebscher
Před roubenkou
Id: 94213
kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 28,5 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativní původní adjustace, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč