Aukce LIV./2019
Bohuslav Dvořák
Pohled na Trosky
Id: 191901
olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 100 Kč
Příhozy: 49
Rudolf Kundera
Kytice
Id: 192401
olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
34 000 Kč
Zdeněk Burian
Hlava divočáka
Id: 193902
olej/plátno, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
Vilém Kreibich
Konvoj bitevních lodí
Id: 195701
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 000 Kč
Karel Bořecký
Na slunci
Id: 196301
olej/plátno, rozměr 90 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 50
Gustav Porš
Krajina před deštěm
Id: 193911
olej/lepenka, rozměr 47 x 66 cm, signováno tužkou vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 50
Nečitelná signatura
Portrét ženy
Id: 194702
olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 64
Před bouří
Id: 192904
olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
31 300 Kč
Příhozy: 65
Jaroslav Panuška
Pohled z hor
Id: 191105
olej/lepenka, rozměr 49,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 205 Kč
Antonín Hudeček
Jiřiny
Id: 191103
olej/plátno, rozměr 96 x 73 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Roman Havelka
Před bouří
Id: 195601
olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 60
Kamil Lhoták
Paříž
Id: 196103
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 110
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58
Karel Jílek
Akt
Id: 194806
olej/pláto, rozměr 87 x 73 cm, signováno vlevo nahoře s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 500 Kč
Ovocné zátiší
Id: 192801
tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 001 Kč
Karel Vaca
Tanečnice
Id: 193906
olej/pytlovina/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno a datováno 84 uprostřed dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený autorský rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč