Čas na serveru 00:02:20

Aukce LIV./2019

Jan Rapin - Fletnistka

Jan Rapin
Fletnistka

Id: 195401

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno, po

Vyvolávací cena:

34 501

Detail

Bohuslav Dvořák - Pohled na Trosky

Bohuslav Dvořák
Pohled na Trosky

Id: 191901

olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 100

Detail

Příhozy: 49

Rudolf Kundera - Kytice

Rudolf Kundera
Kytice

Id: 192401

olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

34 000

Detail

Zdeněk Burian - Hlava divočáka

Zdeněk Burian
Hlava divočáka

Id: 193902

olej/plátno, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Vilém  Kreibich - Konvoj bitevních lodí

Vilém Kreibich
Konvoj bitevních lodí

Id: 195701

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Karel Bořecký - Na slunci

Karel Bořecký
Na slunci

Id: 196301

olej/plátno, rozměr 90 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 50

Gustav  Porš - Krajina před deštěm

Gustav Porš
Krajina před deštěm

Id: 193911

olej/lepenka, rozměr 47 x 66 cm, signováno tužkou vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 50

 Nečitelná signatura - Portrét ženy

Nečitelná signatura
Portrét ženy

Id: 194702

olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, popsáno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 64

  Autor neurčen - Před bouří

Před bouří

Id: 192904

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

31 300

Detail

Příhozy: 65

Jaroslav Panuška - Pohled z hor

Jaroslav Panuška
Pohled z hor

Id: 191105

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 205

Detail

Antonín Hudeček - Jiřiny

Antonín Hudeček
Jiřiny

Id: 191103

olej/plátno, rozměr 96 x 73 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Roman Havelka - Před bouří

Roman Havelka
Před bouří

Id: 195601

olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 60

Kamil Lhoták - Paříž

Kamil Lhoták
Paříž

Id: 196103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 110

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 58

Karel Jílek - Akt

Karel Jílek
Akt

Id: 194806

olej/pláto, rozměr 87 x 73 cm, signováno vlevo nahoře s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 192801

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 31 cm, signováno vlevo dole s datací, na papíře drobné hnědé skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 001

Detail