Aukce LIV./2019
Jiří Kolář
Novoročenka z Paříže
Id: 193805
koláž s výměnnými listy, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, P.F. ´91, popis, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Západ slunce
Id: 196902
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, malba v celé ploše krakelována, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
František Skorkovský
Luční potok
Id: 197103
olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Kamil Lhoták
Hromada písku a míč
Id: 187627
suchá jehla/papír, rozmě tisku 8,1 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 200 Kč
Josef Jiří Kamenický
Na hrnčířském trhu
Id: 191701
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 000 Kč
Ivan Gruber
Ovocné zátiší
Id: 192405
olej/plátno, rozměr cca 54 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Arnošt Paderlík
Zátiší
Id: 192601
litografie/papír, rozměr viditelný 42 x 55 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, číslováno uprostřed dole viz foto, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Robert Hliněnský
Smutek
Id: 193640
olej/sololit, rozměr 35,5 x 27,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník
Id: 191104
olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 800 Kč
Jan Kutálek
Mladý kohoutek Plivník
Id: 191501
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 21,5 x 17 cm, signováno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Josef Liesler
Bez názvu
Id: 193608
litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno 109/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč
Nečitelná signatura
Život v horách
Id: 193704
konvolut dvou kusů, olej/plátno, rozměr každého cca 46 x 30 cm, každý značen, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 800 Kč
Stanislav Feikl
Pohled na pražské střechy
Id: 193645
olej/lepenka, rozměr 45 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Adolf Körber
Na lávce přes říčku
Id: 195801
olej/lepenka, rozměr 31,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Karel Balíček
Zimní tůň
Id: 197101
malba/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč