Čas na serveru 03:16:48

Aukce LIV./2019

Jiří Kolář - Novoročenka z Paříže

Jiří Kolář
Novoročenka z Paříže

Id: 193805

koláž s výměnnými listy, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, P.F. ´91, popis, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Jan Sigmund - Západ slunce

Karel Jan Sigmund
Západ slunce

Id: 196902

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, malba v celé ploše krakelována, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Skorkovský - Luční potok

František Skorkovský
Luční potok

Id: 197103

olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Hromada písku a míč

Kamil Lhoták
Hromada písku a míč

Id: 187627

suchá jehla/papír, rozmě tisku 8,1 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

Josef Jiří Kamenický - Na hrnčířském trhu

Josef Jiří Kamenický
Na hrnčířském trhu

Id: 191701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Ivan Gruber - Ovocné zátiší

Ivan Gruber
Ovocné zátiší

Id: 192405

olej/plátno, rozměr cca 54 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Arnošt Paderlík - Zátiší

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 192601

litografie/papír, rozměr viditelný 42 x 55 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, číslováno uprostřed dole viz foto, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Hliněnský - Smutek

Robert Hliněnský
Smutek

Id: 193640

olej/sololit, rozměr 35,5 x 27,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Dubrovník

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 191104

olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jan Kutálek - Mladý kohoutek Plivník

Jan Kutálek
Mladý kohoutek Plivník

Id: 191501

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 21,5 x 17 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef Liesler - Bez názvu

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 193608

litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno 109/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

 Nečitelná signatura - Život v horách

Nečitelná signatura
Život v horách

Id: 193704

konvolut dvou kusů, olej/plátno, rozměr každého cca 46 x 30 cm, každý značen, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:
1 200

4 800

Detail

Stanislav Feikl - Pohled na pražské střechy

Stanislav Feikl
Pohled na pražské střechy

Id: 193645

olej/lepenka, rozměr 45 x 66 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Adolf Körber - Na lávce přes říčku

Adolf Körber
Na lávce přes říčku

Id: 195801

olej/lepenka, rozměr 31,5 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karel Balíček - Zimní tůň

Karel Balíček
Zimní tůň

Id: 197101

malba/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail