Čas na serveru 10:39:04

Aukce LIV./2019

Zdeněk Netopil - Televizní kurz jógy

Zdeněk Netopil
Televizní kurz jógy

Id: 194814

lept/papír, rozměr tisku 49 x 38 cm, signováno, datováno, číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Dům v zahradě

Neznačeno
Dům v zahradě

Id: 195311

olej/plátno, rozměr 20 x 27 cm, doba vzniku po roce 1900, škola Antonína Slavíčka, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Pavel Sukdolák - Kompozice

Pavel Sukdolák
Kompozice

Id: 193635

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 001

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Růžová růže

Josef Václav Směšný - Barnet
Růžová růže

Id: 191602

olej/dřevo, rozměr 33 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Pomněnky

Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky

Id: 191603

olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Otakar Štáfl - Z Kameniček

Otakar Štáfl
Z Kameniček

Id: 195304

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Soukup - Sázava u Kamenného přivozu

Josef Soukup
Sázava u Kamenného přivozu

Id: 197104

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

Detail

Joža Mikš - Úvozová cesta

Joža Mikš
Úvozová cesta

Id: 197109

malba/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Karel Demel - Ctitel

Karel Demel
Ctitel

Id: 193611

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 902

Detail

Lev Šimák - Karneval

Lev Šimák
Karneval

Id: 193602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 43 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Zdeněk Netopil - Levitace

Zdeněk Netopil
Levitace

Id: 194810

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 195305

olej/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaroslav Kafka - Turnovská krajina

Jaroslav Kafka
Turnovská krajina

Id: 187804

malba/karton, rozměr 32 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 701

Detail

  Autor neurčen - Mapa

Mapa

Id: 194817

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 56,5 cm, popsáno v ploše, list pradvěpodobně v minulosti přeložen, stáří neurčeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Vratislav Nechleba - Rodina

Vratislav Nechleba
Rodina

Id: 196908

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail