Aukce LIV./2019
Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky
Id: 191603
olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 000 Kč
Otakar Štáfl
Z Kameniček
Id: 195304
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč
Josef Soukup
Sázava u Kamenného přivozu
Id: 197104
olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
600 Kč
3 000 Kč
Joža Mikš
Úvozová cesta
Id: 197109
malba/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 000 Kč
Karel Demel
Ctitel
Id: 193611
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 902 Kč
Lev Šimák
Karneval
Id: 193602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 43 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Zdeněk Netopil
Levitace
Id: 194810
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 195305
olej/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč
Jaroslav Kafka
Turnovská krajina
Id: 187804
malba/karton, rozměr 32 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 701 Kč
Mapa
Id: 194817
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 56,5 cm, popsáno v ploše, list pradvěpodobně v minulosti přeložen, stáří neurčeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Vratislav Nechleba
Rodina
Id: 196908
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Jaroslav Šimandl
Konvolut dvou kusů
Id: 187633
autorský tisk/papír, rozměry 28,2 x 41,8 cm a 29,2 x 40,5 cm, popsáno a signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Vlastislav Hofman
Modlitba
Id: 193636
barevná kresba/papír, rozměr 49 x 67 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč
Rudolf Franz Ullmann
Vřesoviště
Id: 196801
olej/plátno, rozměr 56 x 88 cm, signováno a datováno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 400 Kč
Jaroslav Ronek
Na moři
Id: 193702
olej/překližka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč