Čas na serveru 14:26:15

Aukce LIV./2019

Pavel Sukdolák - Kompozice

Pavel Sukdolák
Kompozice

Id: 193635

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 001

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Růžová růže

Josef Václav Směšný - Barnet
Růžová růže

Id: 191602

olej/dřevo, rozměr 33 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Pomněnky

Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky

Id: 191603

olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Otakar Štáfl - Z Kameniček

Otakar Štáfl
Z Kameniček

Id: 195304

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Soukup - Sázava u Kamenného přivozu

Josef Soukup
Sázava u Kamenného přivozu

Id: 197104

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

Detail

Joža Mikš - Úvozová cesta

Joža Mikš
Úvozová cesta

Id: 197109

malba/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Karel Demel - Ctitel

Karel Demel
Ctitel

Id: 193611

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 902

Detail

Lev Šimák - Karneval

Lev Šimák
Karneval

Id: 193602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 43 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Zdeněk Netopil - Levitace

Zdeněk Netopil
Levitace

Id: 194810

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 195305

olej/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaroslav Kafka - Turnovská krajina

Jaroslav Kafka
Turnovská krajina

Id: 187804

malba/karton, rozměr 32 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 701

Detail

  Autor neurčen - Mapa

Mapa

Id: 194817

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 56,5 cm, popsáno v ploše, list pradvěpodobně v minulosti přeložen, stáří neurčeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Vratislav Nechleba - Rodina

Vratislav Nechleba
Rodina

Id: 196908

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaroslav Šimandl - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Šimandl
Konvolut dvou kusů

Id: 187633

autorský tisk/papír, rozměry 28,2 x 41,8 cm a 29,2 x 40,5 cm, popsáno a signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Vlastislav Hofman - Modlitba

Vlastislav Hofman
Modlitba

Id: 193636

barevná kresba/papír, rozměr 49 x 67 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail