Aukce LIV./2019
Figury
Id: 193612
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 27 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Bohumír Matal
Hlava
Id: 193656
tisková technika/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Jasmín
Id: 197110
olej/karton, rozměr 22 x 82 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Neznačeno
Kompozice - diagonála
Id: 194802
olej/plátno, rozměr 100 x 71 cm, popsáno, datováno a značeno F. Dvořák na zadní straně, plátno volné, poškozené olištováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 100 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Klečící akt
Id: 191601
olej/plátno, rozměr 61,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Hieronymus Bosch
Id: 192706
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Otakar Hůrka
Podzim
Id: 193606
olej/deska, rozměr 33 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Pavel Sukdolák
Červená lastura
Id: 193909
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 49 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, vytištěno autorem, paspartováno, zaskleno, původní lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 196102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 000 Kč
Břetislav Benda
Toaleta
Id: 197111
pálená hlína, výška 35 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 700 Kč
František Jiroudek
Les v zimě
Id: 191903
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 26 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, chatrné rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Josef Tomáš Blažek
Ležící akt
Id: 192204
pastel/papír, rozměr 57 x 83 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
František Gross
Strojky
Id: 193617
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 59,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Panuška
Akt
Id: 193652
malba/deska, rozměr 20 x 15 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Karel Demel
Konvolut pěti kusů
Id: 194821
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu každého cca 19 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno vždy ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč