Čas na serveru 14:30:53

Aukce LIV./2019

Maurice Utrillo - Kostel v Limours

Maurice Utrillo
Kostel v Limours

Id: 187608

lept s barevnou akvatintou/papír, rozměr tisku 49 x 28 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ryl Jacques Villon

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Antonín  Augusta - Březový háj na podzim

Antonín Augusta
Březový háj na podzim

Id: 193801

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Anderle - Figury

Figury

Id: 193612

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 27 cm, signováno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bohumil Matal - Hlava

Bohumil Matal
Hlava

Id: 193656

tisková technika/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

7 500

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Jasmín

Josef Václav Směšný - Barnet
Jasmín

Id: 197110

olej/karton, rozměr 22 x 82 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Neznačeno - Kompozice - diagonála

Neznačeno
Kompozice - diagonála

Id: 194802

olej/plátno, rozměr 100 x 71 cm, popsáno, datováno a značeno F. Dvořák na zadní straně, plátno volné, poškozené olištováno

Vyvolávací cena:
1 800

7 100

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Klečící akt

Josef Václav Směšný - Barnet
Klečící akt

Id: 191601

olej/plátno, rozměr 61,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Hieronymus Bosch

Oldřich Kulhánek
Hieronymus Bosch

Id: 192706

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Otakar Hůrka - Podzim

Otakar Hůrka
Podzim

Id: 193606

olej/deska, rozměr 33 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Pavel Sukdolák - Červená lastura

Pavel Sukdolák
Červená lastura

Id: 193909

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 49 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, vytištěno autorem, paspartováno, zaskleno, původní lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 193633

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 196102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 197111

pálená hlína, výška 35 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

František Jiroudek - Les v zimě

František Jiroudek
Les v zimě

Id: 191903

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 26 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, chatrné rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Tomáš Blažek - Ležící akt

Josef Tomáš Blažek
Ležící akt

Id: 192204

pastel/papír, rozměr 57 x 83 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail