Aukce LIV./2019
Josef Jambor
U lesa
Id: 191902
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Antonín Kroča
Portrét
Id: 192404
olej/sololit, rozměr cca 90 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Jan Kodet
Sen
Id: 193658
kovový odlitek na dřevěné desce, celkový rozměr 12,7 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč
Josef Bino
Vlčí máky
Id: 191802
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)
Id: 193804
koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Jaromír Kunc
Kytice
Id: 193619
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Jan Rambousek
Odpočívající
Id: 193627
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 200 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 193653
malba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 200 Kč
Bohumil Stanislav Urban
Kostomládky u Pardubic
Id: 137716
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní razítko
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 102 Kč
Eduard Milén
Baletky
Id: 193915
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, signováno v tisku i vlastnoručně autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Adolf Kašpar
Náchodský zámek
Id: 192501
olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
2 000 Kč
Jaromír Stretti - Zamponi
Zimní motiv
Id: 194703
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
František Čermák_
Práce v Kyjově
Id: 193802
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno a datováno 48 vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 900 Kč
František Hofman
Portrét dívky
Id: 191001
malba/plátno/karton, rozměr 41,5 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Roubenky
Id: 190206
kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 41 cm, poškozený rám i malba, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 700 Kč