Čas na serveru 04:29:30

Aukce LIV./2019

Josef Jambor - U lesa

Josef Jambor
U lesa

Id: 191902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Antonín Kroča - Portrét

Antonín Kroča
Portrét

Id: 192404

olej/sololit, rozměr cca 90 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jan Kodet - Sen

Jan Kodet
Sen

Id: 193658

kovový odlitek na dřevěné desce, celkový rozměr 12,7 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Josef Bino - Vlčí máky

Josef Bino
Vlčí máky

Id: 191802

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jiří Kolář - Pohlednice (koláž)

Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)

Id: 193804

koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jaromír Kunc - Kytice

Jaromír Kunc
Kytice

Id: 193619

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jan Rambousek - Odpočívající

Jan Rambousek
Odpočívající

Id: 193627

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 193653

malba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Bohumil Stanislav Urban - Kostomládky u Pardubic

Bohumil Stanislav Urban
Kostomládky u Pardubic

Id: 137716

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní razítko

Vyvolávací cena:
1 200

2 102

Detail

Eduard Milén - Baletky

Eduard Milén
Baletky

Id: 193915

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, signováno v tisku i vlastnoručně autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Adolf  Kašpar - Náchodský zámek

Adolf Kašpar
Náchodský zámek

Id: 192501

olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Zimní motiv

Jaromír Stretti - Zamponi
Zimní motiv

Id: 194703

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Čermák_ - Práce v Kyjově

František Čermák_
Práce v Kyjově

Id: 193802

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno a datováno 48 vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

František Hofman - Portrét dívky

František Hofman
Portrét dívky

Id: 191001

malba/plátno/karton, rozměr 41,5 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Neznačeno - Roubenky

Neznačeno
Roubenky

Id: 190206

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 41 cm, poškozený rám i malba, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

1 700

Detail