Čas na serveru 11:11:02

Aukce LIV./2019

Jaroslav Šimandl - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Šimandl
Konvolut dvou kusů

Id: 187633

autorský tisk/papír, rozměry 28,2 x 41,8 cm a 29,2 x 40,5 cm, popsáno a signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Vlastislav Hofman - Modlitba

Vlastislav Hofman
Modlitba

Id: 193636

barevná kresba/papír, rozměr 49 x 67 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail

Rudolf Franz Ullmann - Vřesoviště

Rudolf Franz Ullmann
Vřesoviště

Id: 196801

olej/plátno, rozměr 56 x 88 cm, signováno a datováno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 400

Detail

Jaroslav Ronek - Na moři

Jaroslav Ronek
Na moři

Id: 193702

olej/překližka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 400

Detail

Josef Jambor - U lesa

Josef Jambor
U lesa

Id: 191902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Antonín Kroča - Portrét

Antonín Kroča
Portrét

Id: 192404

olej/sololit, rozměr cca 90 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jan Kodet - Sen

Jan Kodet
Sen

Id: 193658

kovový odlitek na dřevěné desce, celkový rozměr 12,7 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Josef Bino - Vlčí máky

Josef Bino
Vlčí máky

Id: 191802

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jiří Kolář - Pohlednice (koláž)

Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)

Id: 193804

koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jaromír Kunc - Kytice

Jaromír Kunc
Kytice

Id: 193619

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jan Rambousek - Odpočívající

Jan Rambousek
Odpočívající

Id: 193627

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 193653

malba/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 10 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Bohumil Stanislav Urban - Kostomládky u Pardubic

Bohumil Stanislav Urban
Kostomládky u Pardubic

Id: 137716

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní razítko

Vyvolávací cena:
1 200

2 102

Detail

Eduard Milén - Baletky

Eduard Milén
Baletky

Id: 193915

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, signováno v tisku i vlastnoručně autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Adolf  Kašpar - Náchodský zámek

Adolf Kašpar
Náchodský zámek

Id: 192501

olej/karton, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 900

Detail