Čas na serveru 19:18:57

Aukce LIV./2019

Josef Jiří Kamenický - Interiér chrámu

Josef Jiří Kamenický
Interiér chrámu

Id: 191003

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená dekorativní adjustace

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Hodný pegasovitý Plivník s křidélky

Jan Kutálek
Hodný pegasovitý Plivník s křidélky

Id: 191509

pálená hlína, glazováno, výška cca 18,5 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Arnet - Jiřiny

Josef Arnet
Jiřiny

Id: 191702

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Jindřich Fürst - Za soumraku

Jindřich Fürst
Za soumraku

Id: 191704

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Notre Dame

František Tavík Šimon
Notre Dame

Id: 194707

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47,5 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Hudeček - Mořské pobřeží

Antonín Hudeček
Mořské pobřeží

Id: 194813

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, ve střední části malba lehce pomačkána, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Narcisky

Julie Mezerová-Winterová
Narcisky

Id: 196601

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Karel Chaba  - Papušek

Karel Chaba
Papušek

Id: 197502

malba/plátno/překližka, rám je součástí díla, rozměr celkový 20 x 15 cm, signováno uprostřed dole, lokální oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

František Daněk - Sedláček - Na cestě z polí

František Daněk - Sedláček
Na cestě z polí

Id: 191106

olej/lepenka, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 192901

lept/papír, rozměr ve výřezu 67 x 51 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

8 100

Detail

  Autor neurčen - Před bouří

Před bouří

Id: 194407

olej/plátno, rozměr 46 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Květinové zátiší

Julie Mezerová-Winterová
Květinové zátiší

Id: 196602

olej/plátno, rozměr plátna 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 800

7 602

Detail

Andrej Bělocvětov - Hmyzí královna

Andrej Bělocvětov
Hmyzí královna

Id: 180402

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo uvedeno ve výstavním katalogu "Nadhledy Andreje Bělocvětova"

Vyvolávací cena:
1 200

7 500

Detail

Maurice Utrillo - Kostel v Limours

Maurice Utrillo
Kostel v Limours

Id: 187608

lept s barevnou akvatintou/papír, rozměr tisku 49 x 28 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ryl Jacques Villon

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Antonín  Augusta - Březový háj na podzim

Antonín Augusta
Březový háj na podzim

Id: 193801

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail